“İYİ GÜNDE KÖTÜ GÜNDE YANINIZDAYIM”

“İYİ GÜNDE KÖTÜ GÜNDE YANINIZDAYIM”

Boluspor Kulüp Başkanı Necip Çarıkçı, Teknik Direktör Cihat Arslan ve yönetim kurulu üyeleri Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz’ı makamında ziyaret etti.  Boluspor Kulüp Başkanı Necip Çarıkçı...

Boluspor Kulüp Başkanı Necip Çarıkçı, Teknik Direktör Cihat Arslan ve yönetim kurulu üyeleri Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz’ı makamında ziyaret etti.  Boluspor Kulüp Başkanı Necip Çarıkçı “ Başkanımız bizim hep yanımızda oldu, birlik ve beraberliğimiz sürecektir” dedi.

 

Boluspor Kulüp Başkanı Necip Çarıkçı ziyarette yaptığı konuşmasında; “Her sezon başlangıcı bir heyecan olur. Biz de yeni yönetim kurulumuz ile beraber sayın Başkanımızı ziyaret ettik. 6 yıldır hep beraber olduk. İyi günde kötü günde Başkanımızın hep desteğini gördük. Başkanımızla beraber yine bu beraberliğimizi sürdüreceğiz. “şeklinde konuştu.

 

“BOLUSPOR BİR MARKA”

Boluspor Teknik Direktörü Cihat Arslan’da, “Sayın Başkanımızın ilgi ve alakalarından dolayı teşekkür etmek istiyorum. Boluspor son 7 yılda Türk futbolunda büyük bir marka olmuştur. Bizde Boluspor’a hizmet için geldik. Elimizden gelen bütün gayreti göstereceğiz. Tabi burada şehrin bütünleşmesi dinamizmin oluşması çok önemlidir” dedi.

 

“BÜYÜK TAKIMLARI BOLU’YA ÇEKECEĞİZ”

Büyük takımların Bolu’da kamp yapmalarını sağlayacak merkezler oluşturmak için büyük caba sarf ettiklerini belirten Başkan Yılmaz, “Uzun süredir bu konu üzerinde çalışmalarımız var. Bu çalışmalar eğer meyvelerini verirse bunun yansıyacağı en önemli şey Boluspor olacaktır. Bolu’da ki sosyal hayatı da etkileyecektir. Boluspor’un Başkanı ve yöneticileri hem Bolu’nun futboluna hizmet ettikleri gibi gelecekteki Bolu turizmine de futbol açısından bize destek veriyorlar. “şeklinde konuştu.

 

“EN ZOR ŞARTLAR ALTINDA ONLARIN YANINDAYIM”

Amaçlarının kışın Dünya ve Türk futbolu için Antalya cazipse, Bolu’yu da yazın aynı noktaya gelmesini sağlamak olduğunun altını çizen Başkan Yılmaz, “Adım adım bazı mesafeleri sağlıyoruz. Çok süratli değiliz ama buna inanan insan sayısını arttırmaya çalışıyoruz. Bu arttıkça da neticeye gideceğimiz kanaatindeyiz.  Genç bir hocamız var yeni bir takım oluşuyor. Kendilerine başarılar diliyorum. Ben en zor şartlar altında onların yanındayım.”şeklinde konuştu.

 

YÖNETİM VALİ ÖZÇİMEN'İ DE ZİYARET ETTİ

Başkanımız Necip Çarıkcı, Yönetim Kurulu Üyelerimiz ve Teknik direktörümüz Cihat Arslan Valimiz İbrahim Özçimen’i ziyaret etti.

 

Valiliğimizin Abant Salonunda gerçekleştirilen ziyarette, Teknik Direktörümüz Cihat Arslan,”Yaş ortalaması oldukça genç bir ekibe sahip olduklarını belirtti ve sezon başı çalışmaları hakkında Valimiz Özçimen’e bilgi verdi.

Başkanımız Necip Çarıkcı ise, Boluspor’un alt yapı olarak sıkıntıları olduğunu ve bu yönde yapılacak çalışmalar üzerine tesis edilecek başarıların daha kalıcı olduğunu ifade ederken “Bu yönde bize katkı sağlayacak olan Boluspor sosyal tesisi bitmek üzere, Boluspor’a verdiğiniz ve vereceğiniz katkılarınızdan dolayı teşekkür ediyoruz “Dedi.

 Valimiz İbrahim Özçimen ise ziyaretten dolayı memnuniyetini dile getirirken “çalışmalarınızda başarılar dilerim. Boluspor Bolunun takımı, bizlerde yöneticiler olarak Boluspor’a desteklerimizi sürdüreceğiz”diyerek sözlerini tamamladı.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.