İZZET BABAMIZI SAYGI ŞÜKRAN VE ÖZLEMLE ANIYORUZ!

İZZET BABAMIZI SAYGI ŞÜKRAN VE ÖZLEMLE ANIYORUZ!

Bolu'da hayırların efsane ismi Rahmetli İzzet Baysal'ın vefatının 11'inci yıl dönümünde yapılacak olan anma törenlerine Boluspor taraftarı da katılıyor.   05 Mart 2011 Cumartesi günü Abant İzzet Baysal...

Bolu'da hayırların efsane ismi Rahmetli İzzet Baysal'ın vefatının 11'inci yıl dönümünde yapılacak olan anma törenlerine Boluspor taraftarı da katılıyor.

 

05 Mart 2011 Cumartesi günü Abant İzzet Baysal Üniversitesi Kampüsü’ndeki Anıt Mezarında saat 14:00'de yapılacak olan Anma programı için duyurularını yapan Bolulu Yarenler Taraftarlar Derneği ile 1965 Boluspor Taraftarlar Derneği tüm Boluspor taraftarını bu anma programına beklediklerini belirttiler.

 

Yarenler kendi siteleri www.yarenler.org dan yaptıkları açıklama da Anma programı ile ilgili şu ifadelere yer verdiler;   

 

Yarenler; İzzet Babamızı saygı, şükran ve özlemle anıyoruz

Aramızdan ayrılışının 11. yılında İzzet Babamızı saygı, şükran ve özlemle anıyoruz.

Bahis Siteleri class="MsoNormal" style="margin: 0cm 0cm 0pt;">Bolulu Yarenler Taraftarlar Derneği olarak, "İzzet Baysal'ı Anma Töreni" ne katılmak üzere, dernek üyelerimizi ve tüm taraftarlarımızı törene davet ediyoruz.

5 Mart 2011 Cumartesi günü saat: 13:00'da gerçekleştirilecek olan anma töreni için belli yerlerden Bolu Belediyesi tarafından otobüs kaldırılacaktır. Törene katılmak isteyen taraftarlarımız, Cumartesi günü saat 12:00'da Bolulu Yarenler Taraftarlar Derneği'nde buluşuyoruz.

Hepimiz için çok değerli olan İzzet Babamızı, aramızdan ayrılışının 11. yılında yalnız bırakmayalım.

 

1965 tüm taraftarımızı programa bekliyoruz

1965 Boluspor Taraftarlar Derneği ise hazırlıklara başladıklarını bu programda dernek olarak yerlerini alacaklarını belirttiler. Tüm Boluspor taraftarlarını bu anlamlı günde Abant İzzet Baysal Üniversitesi Kampüsü’ndeki Anıt Mezarda buluşmaya davet eden dernek yöneticileri, İzzet Baysal'ı saygıyla andıklarını, hiç bir zaman ona olan borcu ödeyemeyeceklerini belirttiler.

 

NOT: İzzet Baysal'ın aramızdan ayrılışının 11. yılında düzenlenen anma programı, 05 Mart 2011 Cumartesi günü İzzet Baysal Kampüsü'ndeki Anıt Mezarında ve ardından İzzet Baysal Tıp Fakültesi Morfoloji Binası Konferans Salonunda yapılacaktır. Tören saat 14:00'de başlayacak olup, saat 13:00'de Belediye Meydanı, Anıtpark, Meslek Yüksek Okulu ve Kalıcı Konutlar Deprem Anıtı önünden araçlar kaldırılacaktır.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.