Jaba, Bolu kampında çalışmalara başladı

PTT 1. Ligde mücadele eden Samsunspor'a denenmek için gelen Jaba, Bolu kampında çalışmalara başladı.

 Jaba, Bolu kampında çalışmalara başladı

Yeni sezona Bolu Koru otelde günde çift antrenman yaparak hazırlanan Karadeniz ekibi, sabah antrenmanının teknik direktör Hüseyin Kalpar gözetiminde, koşu, açma germe, top çalışması, teknik ve taktik çalışma yaparak tamamladı. Samsunspor'a denenmek için gelen ve Bolu kampına katılan asıl adı Silvino Joao de Carvalho olan Jaba, antrenmanda takım arkadaşlarının yoğun ilgisiyle karşılandı. Jaba, teknik direktör Hüseyin Kalpar'ın gözüne girmek için hırslı bir şekilde çalışıyor.

Kalpar, oyuncularının çok arzulu ve istekli olduğunu, iyi bir kamp dönemi geçirdikten sonra lige çok iyi bir şekide başlamak istediklerini belirterek, “Takım olarak güçlenmemiz lazım ve oda Bolu kampında olacaktır. Kamp esnasında yorulacağız ve buraya yorulmak için geldik. Bu kamp dönemi bizim açımızdan çok faydalı. Olması gereken bir kamp” diye konuştu.

“Jaba'nın futbolculuğunu kimse tartışmaz” diyen Kalpar, “Bolu kampında Jaba'nın son durumunu görmek istiyoruz nedir ne değildir diye. Ona bir bakıyoruz şuanda. Onunla ilgili olarak daha sonra değerlendirmelerimizi yapacağız” şeklinde konuştu.

Transfer konusunda da çalışmaların devam ettiğini belirten Kalpar, sağ bek, stoper ve forvet mevkilerine oyuncu alacaklarını, bu eksik mevkilere oyuncuların alınması konusunda görüşmelerin devam ettiğini, ayrıca yabancı oyuncuların transferi konusunda da çalışma yapıldığını ifade etti.

 

Güncelleme Tarihi: 23 Temmuz 2013, 21:23
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128

banner124