Kalecilerde forma yarışı

Bu sezon en büyük yarış kalede olacağa benziyor. Yeni sezon öncesi kalede rekabet her geçen gün artarken, kalecilerin çalışma performansları da hocalarının yüzünü güldürüyor

 Kalecilerde forma yarışı

Yeni sezon öncesi üç kalecisini de değiştirerek dış transferden takviye yapan kırmızı-beyazlı yönetim kalede rekabeti arttırdı. Atatan Öztürk’ün tecrübesinin yanına Çaykur Rizespor’dan Fırat ve Sarıyer’den Cüneyt ile kale güçlenirken alt yapıdan çıkan Melih ile yarışı iyice kızıştı. Boluspor’da Perşembe akşamı yapılan kaleci antrenmanın da kaleci antrenörü Abdullah Gerz, 4 kalecisini de bir hayli yordu. Bir birleri ile yarış yapan 4 kaleci hocalarının gözüne girmek için mücadele verirken, istediği hareketleri yapamayan oyuncularına da ceza şıva cezası uyguluyor.

Akşam gerçekleştirilen kaleci antrenmanında öğrencilerinin adeta pestilini çıkartan tecrübeli hoca Abdullah Gerz “Yeni sezonda hazırlıklarımıza yaklaşık 1 aydır devam ediyoruz. Oyuncularımın çalışma performanslarından memnunum. Şimdi onları biraz çok yoruyorum ama bu çalışmaların meyvesini sezon içersinde alacaklar. Onlarla bir hoca gibi değil, ağabey ve kardeşi gibi çalışıyoruz. Oyuncularımın çalışma performanslarından memnunum. İnşallah yeni sezonda kalemizi basit gollere kapatacağız” dedi. 

Güncelleme Tarihi: 26 Temmuz 2013, 19:46
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128

banner124