Mardinspor Bolu’ya gelecek

Mardinspor Bölgesel Amatör Ligi (BAL) için antrenmanlarını günde çift idman yaparak aralıksız devam ediyor. Bayrama kadar Mardin’de çalışacaklarını ifade eden Teknik direktör Murat Aslanyavrusu, Bayramdan sonra Bolu'da kampa gireceğiz dedi.

 Mardinspor Bolu’ya gelecek

Bölgesel Amatör Liginde mücadele edene Mardinspor gelecek sezon hazırlığı için günde çift idman yaparak antrenmanlarını sürdürüyor. Mardinspor Taraftarlar Derneği Başkanı Celal Yel, Mardinspor’un idmanlarını izleyerek, takımın yoğun bakımdan çıkardıklarını ifade etti. Yel, Mardinspor’un bu sezon önemli transferler yaptığını dikkat çekerek, şunları söyledi “Mardin Valisi Dr. Ahmet Cengiz sayesinde takımımız yoğun bakımdan çıktı. Mardinspor artık iyileşme sürecine giriyor, güzel günler bizi bekliyor. 33 yıldır Mardinspor için çalışıyorum, Mardinspor'un iyi yerlere gelmesini istiyorum. Güzel transferler yaptık, Mardin'e sürpriz yaptık Mardin taraftarları da gelip stadı dolduracak bizde onlara güzel bir futbol izlettireceğiz” dedi.

Teknik direktör Murat Aslanyavrusu ise, gelecek sezonda taraftarların desteğini isteyerek, tek hedeflerinin Mardinspor'u 3.lige taşımak olduğunu söyledi. Aslanyavrusu, “Bu sezon iyi bir takım oluşturup, tekrar 3 lige çıkmak istiyoruz. Yaklaşık 13 futbolcuyla anlaştık, çok yoğun çalışıyoruz, günde çift antrenman yapıyoruz. Bayrama kadar Mardin'de çalışıp Bolu'da kampa gireceğiz. Tek hedefimiz var bu sene 3 lige geri dönmek, gelen arkadaşlardan da gayet memnunuz çalışmalarımız iyi bir şekilde gidiyor. İnşallah istediğimiz sonuçlar alacağız. Taraftarlar geçen sene bizi çok yalnız bıraktılar, bu sene çok iyi bir takım oluşturduk, inşallah bunu sahada da göstereceğiz taraftarların mutlaka bize destek çıkmasını istiyoruz, bizi yalnız bırakmamalarını bekliyoruz. Bu takım hepimizin herkes elini taşın altına koyup bu takımı tekrar eski haline döndürmek istiyoruz” dedi.

Güncelleme Tarihi: 28 Temmuz 2013, 22:25
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128

banner124