Milli antrenöre hocalarından ziyaret

İlimizden yetişen Tekvando Milli Takım Antrenörlerinden Derviş Erdoğan’a hocaları tarafından bir ziyaret gerçekleştirildi.

 Milli antrenöre hocalarından ziyaret

Bolu'da 7 yıldır başarılı bir şekilde hizmet eden Erdoğan’a eski hocası İsa Şahin tarafından bir ziyaret gerçekleştirildi. Ziyarette sporcular Hakan Ilgın, Nadir Özsoy ve Ömer Polat’ta yer aldı. Şahin ziyarette yaptığı değerlendirmede “Erdoğan’a ailesi, eşi, çocukları ve sporcularıyla sağlıklı ve başarılı bir ömür diliyorum, iyi ki varsınız” dedi.

Derviş Erdoğan ise şunları söyledi “Allah razı olsun hocam. Allah sizi başımızdan eksik etmesin. Ziyaretiniz beni, ailemi ve sporcularımı çok memnun etti. Nadir hocama, Hakan hocama ve Ömer hocama da çok teşekkür ediyorum. Taekwondo bana çok şey kazandırdı. Hepsi sayenizde hocam. Ne öğrendiysek sizden öğrendik. Size çok şey borçluyum. Yıllarca bize eğitim verdiniz. Kahrımızı çektiniz. Sizi üzdüğümüz zamanlarda çok oldu ama bana hiç bir zaman kapıyı kapatmadınız ve doğruyu gösterdiniz. Başta İsa Şahin Hocam olmak üzere, Nadir Hocam, Ömer Hocam ve Hakan Hocam, sizleri ağırlamak bizim için şereftir. Layıkı ile ağırlayabildiysek ne mutlu bize. Güzel dilekleriniz için de çok çok teşekkür ederim” diye konuştu.

Güncelleme Tarihi: 04 Kasım 2014, 20:03
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128

banner124