Mudurnu Anadolu Ve İmam Hatip Lisesi öğrencilerinin Bolu Gençlik Merkezi ziyareti.

Mudurnu Anadolu Ve İmam Hatip Lisesi öğrencilerinin Bolu Gençlik Merkezi ziyareti.

Mudurnu'nun gençleri, Bolu Gençlik Merkezi'ni ziyaret ederek sosyal aktivitelere olan ilgisini gösterdi. Bu etkinlik, gençlerin gelişimine katkı sağlamayı hedefliyor. Farklı okullardan gençlerin buluşması, yeni perspektifler kazanmalarına olanak tanıdı.

Bolu'nun eğitim kalbinde yer alan Mudurnu Çok Programlı Anadolu Lisesi ve İmam Hatip Lisesi, öğrencileriyle Bolu Gençlik Merkezi ve Olimpiyat Genç ofisine enerjik bir ziyaret gerçekleştirdi. Bu ziyaret, gençlerin sosyal aktivitelere olan tutkusunu ve ilgisini bir kez daha gözler önüne serdi.

Gençler için Bolu'da yepyeni fırsatlar

Bolu Gençlik Merkezi ve Olimpiyat Genç ofisi, gençlere kapılarını ardına kadar açarak sunduğu fırsatları tüm detaylarıyla gençlere tanıttı. Bu tanıtım, merkezin gençlere eğitimden spora, sanattan sosyal sorumluluk projelerine kadar sunduğu fırsatları bir kez daha vurguladı. Merkez, bu etkinlik sayesinde gençlere yönelik hizmetlerini daha da genişletmeyi ve daha çok gence ulaşmayı hedefliyor.

mudurnunun-gencleri-boluda-bulustu-1.jpg

Mudurnu Gençlik ve Spor İlçe Müdürü'nden övgüye değer katkı

Melik EREN, Mudurnu Gençlik ve Spor İlçe Müdürü, gençlerin sosyal gelişimlerine olan inanç ve katkısıyla bu ziyaretin sorunsuz bir şekilde gerçekleşmesine öncülük etti. Gençlerin, EREN ve ekibine minnettarlıklarını dile getirirken, böylesine verimli etkinliklerin devamlılığını istediklerini belirttiler. EREN'in liderliğinde, Bolu'nun gençlik enerjisinin en verimli şekilde kullanılmasının altını çizdiler.

mudurnunun-gencleri-boluda-bulustu-4.jpg

Ziyaretin toplumsal katkısı: Gençler arası köprüler kuruluyor

Gençlik merkezleri, gençlerin bireysel ve sosyal gelişimlerini destekleyen hayati kurumlar. Bu özel ziyaret, Mudurnu gençlerine hem Bolu Gençlik Merkezi'ni yakından tanıma hem de farklı okullardan gelen arkadaşlarıyla tanışma fırsatı sundu. Gençlerin sosyal çevrelerini genişletmeleri ve farklı bakış açıları kazanmaları adına bu etkinlik, paha biçilmez bir fırsat olarak değerlendirildi.

mudurnunun-gencleri-boluda-bulustu-2.jpg

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.