Mudurnuspor kaynak arıyor

Mudurnuspor zor durumda. Geçtiğimiz sezon Bolu 1. Amatör kümede başarılı maçlar çıkardıktan sonra önce Play-off’ta ardından Bolu şampiyonu olarak geçtiğimiz yılda Bolu’yu BAL liginde temsil eden Geredespor’u yenerek 2013-2014 yılında Bolu’yu BAL liginde temsil etmeye hazırlanan Mudurnuspor’un BAL liginde oynaması tehlikeye girdi.

 Mudurnuspor kaynak arıyor

Bölgesel Amatör lig için Bolu’dan şampiyon olan Mudurnuspor, final maçında Geredespor’u yenip BAL ligine gitmeye hak kazanmıştı. Şampiyonluğun ardından hazırlıklarına BAL liginde oynamak için başlayan Mudurnuspor, lige katılım bedeli teminat mektubunu federasyona göndermek için yoğun çaba sarf ediliyor. Mudurnu’da seferberlik ilan edilirken, İlçenin Kaymakamı Belediye Başkanı ve diğer yöneticiler şimdiden kaynak arayışına girdiler. Cuma gününe kadar gerekli teminat mektubunu bulmaya çalışan Mudurnuspor camiası lige katılmak için çare arıyor.

KAPI, KAPI DOLAŞIYORLAR

Bolu ilini BAL liginde temsil etmek için ismini TFF’ye bildiren Mudurnuspor camiasında sessizlik devam ederken, birçok yönetici hayal kırıklığında. Yeni sezon hazırlıkları için gerekli takviyeleri yapıp antrenmanlara başlamaya hazırlanan Mudurnuspor, teminatı yatırmak için kapı, kapı dolaşıyor. Lig öncesi böyle bir olayla karşılaşmalarının ardından kamuoyunda Mudurnuspor lige katılamazsa geçen yıl BAL liginde ilimizi temsil eden Geredespor’un lige katılacağı gelen haberler arasında. 

Güncelleme Tarihi: 17 Temmuz 2013, 20:03
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128

banner124