Oynadıkça kendine geliyor

Haftalar sonra K.Erciyesspor deplasmanında sahaya ilk birde çıkan ve oynadığı futbolla göz dolduran genç orta saha oyuncusu Vedat Budak, Adanaspor maçında da sahaya ilk onbirde çıktı ve 82.dakika sakatlanarak yerini...

Oynadıkça kendine geliyor

Haftalar sonra K.Erciyesspor deplasmanında sahaya ilk birde çıkan ve oynadığı futbolla göz dolduran genç orta saha oyuncusu Vedat Budak, Adanaspor maçında da sahaya ilk onbirde çıktı ve 82.dakika sakatlanarak yerini Kingsley’e bıraktı.

 

Teknik direktör Serhat Güller tarafından K.Erciyesspor deplasmanında sahaya ilk 11 çıkan genç orta saha oyuncusu Vedat Budak, Adanaspor maçında da sahadaki yerini aldı. Orta sahadaki çalışkanlığıyla ve mücadelesiyle kırmızı-beyazlı taraftardan alkış alan Vedat, yükselen performansıyla da dikkat çekti.

Rakibin oyununu bozuyor

Kırmızı-beyazlı taraftarın “Atom karımsı” olan genç orta saha oyuncusu Vedat Budak, Adanaspor maçında sahaya basmadık yer bırakmadı. Adanaspor oyuncularına yaptığı prensle pas yapmalarını engelleyen ve zaman, zaman da tecrübesizliğinin kurbanı olan Vedat Budak, güzel oyununu golle süsleyemedi. Maçın 82.dakikasında şansız bir şekilde sakatlanarak oyundan çıkmak zorunda kalan Vedat, alkışlarla yerini Kingsley’e bıraktı.   

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128

banner124