Oyuncular havuza girerek serinlediler

Boluspor’da, sıcak havadan etkilenen futbolcular dün sabah gerçekleştirilen antrenman sonunda saha kenarına kurulan şişme havuza girerek serinledi. Çocuklar gibi eğlenen kırmızı-beyazlılar, birbirlerine su şakası yaptılar.

 Oyuncular havuza girerek serinlediler

Yeni sezon hazırlıklarını kendi tesislerinde sürdüren Boluspor, günde çift antrenman yaparak 213-2014 sezonuna hazırlanıyor. Dün sabah yapılan antrenmana düz koşu yaparak başlayan futbolcular daha sonra kondisyon çalışması yaptı. Sıcak hava nedeniyle zorlanan bazı futbolcular üzerlerindeki tişörtleri çıkartarak çalıştı. Yaklaşık 2 saat süren antrenmanın sonunda ayran içerek serinleyen futbolcular daha sonra sahanın kenarına kurulan şişme havuzun içine girdi. Havuzun içinde serinledikten sonra birbirlerine top atarak şakalaşan futbolcuların bir hayli neşeli oldukları görüldü.

Arkadaşlık üst seviyede

Antrenman temposunun artarak devam ettiğini söyleyen teknik direktör Ali Beykoz, “Sezona iyi bir başlangıç yapmak için yoğun bir çalışma temposu sürdürüyoruz. Arkadaşlık üst seviyede. Böylelikle takım ruhunu da yaratmış oluyoruz. Lige iyi bir başlangıç yaparak Boluspor'u layık olduğu yere taşımak için çalışacağız” dedi.

Güncelleme Tarihi: 02 Ağustos 2013, 22:17
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128

banner124