Özakalın “Sezona iyi başlamak istiyoruz”

Spor Toto 3. Lig 2. Grup takımlarından Erzurum Büyükşehir Belediyespor Kulüp Başkanı Saim Özakalın, gazetemize yaptığı açıklamada “Her kulübün olduğu gibi biz de eksikliklerimizi gidererek, yeni sezona iyi başlamayı düşünüyoruz” dedi.

 Özakalın “Sezona iyi başlamak istiyoruz”

Yeni sezon hazırlıklarını Bolu Termal Otelde sürdüren Erzurum ekibini ziyaret eden Erzurum Büyükşehir Belediyespor kulüp başkanı Saim Özakalın, gazetemize yaptığı açıklamada, ilk etap kamp çalışmasını Erzurum'da yaptıktan sonra ikinci etap kampı için Bolu'ya geldiklerini söyledi. Özakalın, Gelecek sezonda bir üst ligde mücadele etmenin hesaplarını yaptıklarını ifade ederek, “Böyle güzel bir atmosferde ve böyle güzel bir ortamda hizmet sınırsız. İnşallah bütün takımların önümüzdeki sezonu başarılı geçirmesinde en büyük etken Bolu olacaktır diye düşünüyorum. Artık biz Erzurum Büyükşehir Belediyespor olarak bir üst lige mücadele etmenin hesaplarını yapıyoruz. Bunun için transfer çalışmalarımızı gerçekleştirdik. Teknik heyetimizin Bolu kampındaki çalışmaları tamamlamasının ardından sezona iyi bir şekilde başlamak istiyoruz ve sonunu güzel bitirmeyi hedefliyoruz” diye konuştu.

SEZONA İYİ BAŞLAMAK İSTİYORUZ

Transfer sezonunun kulüpler açısından zor geçtiğine dikkati çeken Özakalın, “Çok fazla, etkin ve uygun mevkilere oyuncu bulmakta zorlanıyoruz. Her kulübün olduğu gibi biz de eksikliklerimizi gidererek, yeni sezona iyi başlamak istiyoruz” ifadesini kullandı.

Güncelleme Tarihi: 04 Ağustos 2013, 22:38
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128

banner124