Özgenç “En çok beni Ferhat Kiraz zorladı”

Boluspor’da forma giydikten sonra Kardemir Karabükspor'a transfer olan başarılı futbolcu Erdem Özgenç, kendisiyle ilgili bilinmeyenleri anlatırken, kendisini en çok zorlayan ismin Boluspor’lu eski futbolcu Ferhat Kiraz...

Özgenç “En çok beni Ferhat Kiraz zorladı”

Boluspor’da forma giydikten sonra Kardemir Karabükspor'a transfer olan başarılı futbolcu Erdem Özgenç, kendisiyle ilgili bilinmeyenleri anlatırken, kendisini en çok zorlayan ismin Boluspor’lu eski futbolcu Ferhat Kiraz olduğunu söyledi.

 

Özgenç kendisine bir gazeteci tarafından sorulan soru üzerine “Transfer döneminde Boluspor'dan Karabük’e geldiğimde birkaç tane daha seçenek vardı. Ben hiçbir zaman keşke şu seçeneği uygulasaydım demedim. Karabük’e geldiğim için gerçekten çok mutluyum. Tabi ki de oynamadığımız zaman, kötü oynadığımız zaman problem yaşayabiliyoruz. Bu her yerde olan şeyler. Bana şöyle bir avantajı oldu; Karabükspor herkesin bildiği gibi elit bir kulüp. Yani buraya futbolcu seçimini gerçekten çok dikkat ediyorlar, bende o seçimlerden geçip de Karabük’e geldiğim için mutlu olan insanlardanım. İnşallah herkesin dediği gibi mutlu olduğun yerde futbolu bırakırım” şeklinde konuştu.

Özgenç en çok kanat oyuncularına karşı zorlandığını belirterek, “Zorlayan forvet değil de biz genelde kanat oyuncuları ile karşılıklı oynuyoruz. Benim zorlandığım oyuncular, benim tabirimle dengesiz oyunculardır. Ne yapacağı belli olmayan oyunculardır. Mesela Boluspor'da Ferhat Kiraz vardı. Ona karşı zorlanmıştım” dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128

banner124