Özkara “Tüm oyuncularımız eşit değerde”

Spor Toto 2. Lig Beyaz Grup takımlarından Aydınspor 1923'ün teknik direktörü Hüsnü Özkara, "Tüm oyuncularımız bizim için eşit değerde" dedi.

 Özkara “Tüm oyuncularımız eşit değerde”

Yeni sezon hazırlıklarını Bolu'da sürdüren Aydınspor 1923'ün teknik direktörü Hüsnü Özkara, futbolcularının form grafiğinin arttığını söyledi. Geçtiğimiz hafta sonu başlayan Süper Lig'de bile sürpriz sonuçların alındığını belirten Özkara, "Çok önemli oyunculara sahip olan Galatasaray bile galip gelirken zorlandı. Takımlardaki futbolcular, oynadıkça birbirine uyum sağlar. Biz de lig içinde oynadıkça seviyemizi ve form grafiğimizi arttıracağız" dedi.

Topuk Yaylası kampında belindeki sakatlığı dolayısıyla Aydın'a gönderilen Cevdet'in durumunun ciddi olduğunu ifade eden Aydınspor 1923 teknik direktörü Hüsnü Özkara, “Cevdet'in belinde fıtık var. Bu nedenle A takımda düşünmüyoruz. Cevdet kendi kategorisinde devam edecek. Ayrıca diğer genç oyuncularımız Emre, Engin ve Osman çıkış gösterdi. İyi çalışıyorlar. Gençlerimiz Aydınspor 1923'ün geleceği. Diğer oyuncularımızdan hiçbir farkları yok. Tüm oyuncularımız eşit değerde” diye konuştu.

ALTYAPI HOCALARIYLA GÖRÜŞÜYORUZ

Altyapı koordinatörü Mehmet Öztürk ve altyapı antrenörleri ile Aydın'da görüştüklerini belirten Özkara, sözlerini şöyle tamamladı: "Altyapı antrenörlerimizle Aydın'da olduğumuz süre içinde sürekli görüşüyoruz. İstişareler yaparak,fikir alışverişinde bulunuyoruz. Altyapı bizim için önemli"

Güncelleme Tarihi: 21 Ağustos 2013, 10:58
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128

banner124