Passolig’in tüm detayları bu haberde

2014-2015 sezonunun başlamasına az bir süre kala kırmızı beyazlı taraftarlar, Passolig kartlarını alarak karşılaşmaları izleyecek. Boluspor karşılaşmalarını kırmızı beyazlıları tribünden desteklemek için tüm kırmızı beyazlı futbolseverlerin Passolig kart alması gerekmekte olup, passolig kartı ile ilgili ayrıntı bilgiler bu haberde.

 Passolig’in tüm detayları bu haberde

Boluspor kulübü tarafından taraftarlara Passolig kartı ile ilgili bilgiler paylaşıldı.

1) 6222 sayılı Sporda Şiddet ve Düzensizliğin Önlenmesine Dair Kanun Gereği PASSOLİG Kartı olmayan taraftarlarımız stadyuma giriş yapamayacaktır.

2) Boluspor amblemli PASSOLİG Kart sahibi olduktan sonra maça giriş hakkını veya kombinesini kartına yükletmeyen taraftarlar stada alınmayacaktır.

Başvuru ve ayrıntılı bilgi;

Tribünlerimizde elektronik bilet uygulaması başladı. Uygulama kapsamında maça giriş hakkınızı (e-bilet) www.passo.com.tr adresinden yada Bolu Atatürk Stadyumu’nda bulunan gişelerimizden alabileceksiniz.

Satın alacağınız müsabakalar, PASSOLİG Kartlarınıza yükleneceğinden, müsabakaya giriş hakkı (e-bilet) almadan önce Boluspor amblemli PASSOLİG KARTINIZI almayı unutmayın. Boluspor Amblemli PASSOLİG Kart sahibi değilseniz, www.passolig.com.tr adresinden hemen başvurunuzu yapabilirsiniz.

ÖNEMLİ NOT

Stadyum gişelerinden de Boluspor Amblemli PASSOLİG Kart başvurusu yapıp, müsabaka günü giriş hakkınızı (e-bilet) alabilirsiniz.

Maç günleri Stadyum gişelerinde PASSOLİG Kart başvurusu YAPILMAYACAKTIR.

Maça giriş hakkınızı (e-bilet) nasıl satın alabilirsiniz?

1) www.passo.com.tr adresine üye girişi yapın,

2) Boluspor amblemli PASSOLİG Kartınıza para yükleyin,

3) Müsabakaya giriş hakkı (e-bilet) almak istediğiniz maçı seçin ve satın al butonuna basın,

4) Satın almak istediğiniz tribün blok ve adet bilgilerini girin,

5) Koltuğunuzu seçin,

6) TC Kimlik numaranızı girin ve seçtiğiniz koltuğu TC Kimlik numaranıza tanımlayın.

7) Boluspor Amblemli PASSOLİG Kart ile ödemenizi yapın, müsabakaya girişiniz (e-bilet) kartınıza tanımlansın.

Satın aldığınız müsabaka girişine ilişkin bilgiler size SMS ve e-posta yoluyla bildirilecektir.

Ayrıca müsabakaya giriş hakkınızı Aktif Noktalardan satın alabilirsiniz.

Maça giriş hakkınızı (e-bilet) satın aldıktan sonra herhangi bir yerden BİLET teslim almanıza gerek yoktur, satın aldığınız müsabaka giriş hakkınız (e-biletiniz) Boluspor amblemli PASSOLİG kartınıza yüklenmiştir. Maç günü Boluspor Amblemli PASSOLİG Kartınızla stadyuma giderek gönül rahatlığıyla maça giriş yapabilirsiniz.

KOMBİNE SİSTEMİ

Taraftarlarımızın kombine kart alabilmesi için öncelikli olarak Boluspor Amblemli PASSOLİG Kartına sahip olması gerekmektedir. 2014-2015 sezonundan itibaren kombine kart satışları ve girişleri sadece PASSOLİG Kart ile gerçekleşecektir.

ENGELLİ TRİBÜNÜ SİSTEMİ

Engelli vatandaşların kendilerine ait PASSOLİG kartlarının olması gerekmektedir. PASSOLİG kartı ve Başbakanlık İdaresi’nden alınan Engelli kartları ile stadyum gişelerinden bilet başvurusu yapılabilinecektir. Engelli tribünü kapasitesi sınırlı sayıda olduğundan, bilet satışı kapasite dahilinde yapılacaktır.

Güncelleme Tarihi: 05 Ağustos 2014, 19:52
YORUM EKLE
YORUMLAR
ayhan goktas
ayhan goktas - 7 yıl Önce

engellı bırısım son 5 sezondurda maclarına gıdıyorum bu sene bu kart olayı cıktı bız engellıler nasıl yararlanacagız

SIRADAKİ HABER

banner128

banner124