‘Reina’ Belediyespor’a resmen sponsor oldu

Bayanlar Voleybol 2. Liginde şampiyonluk mücadelesi veren Bolu Belediyespor’a Reina Su ve Enerji içecek gurubu Sosyal Sorumluluk projesi çerçevesinde spora destek verdi. Reina Doğal Kaynak Suyu, yeşil-beyazlıların ligin ikinci yarısında deplasmanda oynayacağı maçların masraflarını karşılayacak.

 ‘Reina’ Belediyespor’a resmen sponsor oldu

Haber: Spor Merkezi

2014-2015 sezonuna yaptığı transferlerle fırtına gibi giren Bolu Belediyespor’a destek artıyor. Sezonun ilk devresinde sergilediği mücadelesiyle tüm dikkatleri üzerine çeken yeşil-beyazlılara Reina Su ve Enerji içecek gurubu Sosyal Sorumluluk projesi çerçevesinde spora destek verdi. İmza törenine Bolu Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz, Reina Doğal Kaynak Suyu Satış Direktörü Cem Atalay, Bolu Belediyespor Kulüp Başkanı Basri Gökdemir, Bolu Belediyespor Voleybol Şube Başkanı Gökhan Yaman ve Reina Doğal Kaynak Suyu Bolu Satış temsilcisi Erkan Bektaş katıldı.

“BOLUMUZU 1. LİGDE TEMSİL EDECEĞİZ”

İmza töreninde konuşan Bolu Belediyespor Kulüp Başkanı Basri Gökdemir; “Kurulduğu günden bugüne kadar salon sporlarında aktif olarak faaliyet gösteren ve gücüne güç katan kulübümüz, sporcu sayısını artırmayı hedeflemiştir. Kurduğu iktisadi işletmelerle birlikte kendi ayakları üzerinde durmayı başaran ve bu sezon itibariyle hedeflerini yükselten kulübümüz, Bolumuzu voleybol branşında 1’inci ligde temsil etmeyi planlamaktadır. Bu bağlamda hedeflerini yükselten kulübümüz adına, Reina ile sponsorluk anlaşması yapmaktayız. Kendilerine çok teşekkür ediyoruz. Desteklerinin artarak devam edeceğini umuyoruz” dedi.

“ANLAŞMA İKİ TARAFA DA HAYIRLI OLSUN”

Gökdemir’in ardından söz alan Reina Doğal Kaynak Suyu Satış Direktörü Cem Atalay ise; “Bu birlikteliği büyüterek güçlendirmek için elimizden geleni yapacağız. Yapılan anlaşma iki tarafa da hayırlı olsun” diye konuştu.

“ÇOK ÖNEMLİ BİR ANLAŞMA”

İmza töreninde son olarak konuşan Bolu Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz ise şunları dile getirdi: “Belediyespor kulübümüz, amatör sporların bütün branşlarında hizmet vermeyi hedeflemektedir. Çok sağlıklı bir yapı oluşturmaya çalışıyoruz. Bu konuda Başkanımızın da ifade ettiği gibi birçok tesis işleterek buralardan aldıkları gelirlerle de amatör sporu kalkındırmaya, yürütmeye aynı zamanda da bir noktaya taşımaya gayret ediyorlar. Bizlerde önümüzdeki dönem içerisinde iktisadi teşekküllerin sayısını artırarak, aynı destekleri vereceğiz. Bolu’da spor denilince hemen akla Boluspor ve futbol gelir. Bu konuda da Boluspor’un gücünü hiçbir zaman zayıflatmamak için elimizden gelen gayreti onun güçlenmesi içinde sağlıyoruz. Bu sene itibariyle Boluspor bünyesinde olan Basketbol takımı da Belediyespor Kulübü’ne geçmiş oldu. Bu da belki de Boluspor’un yıllık 500 Bin TL’lik bir gücünün futbola aktarılmasını sağladı. Amatör sporu desteklediğimizde, profesyonel sporcuların çıkmasını da desteklemiş olacağız. Bu konuda duyarlılık gösteren ve kendi branşında tek olan, marka olan ve algısının çok yüksek olduğunu herkesin kabul ettiği Reina’nın Bolu Belediyespor’umuzla böyle bir anlaşma yapmış olması bizim açımızdan çok önemli. Bu anlaşmanın sadece bir sponsorluk anlaşması olarak kalmasını istemiyoruz. Bolu gelecekte turizm kenti olacaksa, bu turizm kentinin birçok branşında Reina’nın şuandaki pozisyonundan, bilgisinden istifade etmek isteriz. Bu konuda da arkadaşlarımızın Bolu’yu geleceğe taşıma konusunda bize destek vereceklerini biraz önceki görüşmemizde ifade etmiş olmaları beni son derece umutlandırdı. İnşallah sporun bir dostluk olduğu spor vasıtasıyla da bunun ticari işletmelerin ticarete ve turizme döndüğü bir yapının da imza töreni olmasını temenni ediyorum. Tekrar Bolu’ya bu ilgiyi göstermeleri dolayısıyla Reina’nın yetkilerini kutlarken, vesile olan kardeşlerimizi de tebrik ediyorum. Allah, hepimizin yar ve yardımcısı olsun” ifadelerini kullandı. 

Güncelleme Tarihi: 23 Ocak 2015, 21:30
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128

banner124