Şampiyonlara Sarot'ta kahvaltı

Mudurnu Hacımusalar Orta Okulu Voleybol Erkek Takımı ile Bolu’da Okul Sporları kapsamında düzenlenen Yıldız Erkekler Voleybol Turnuvasında rakiplerini yenerek il birincisi olmuş ve Türkiye Şampiyonasında ilimizi temsil etmeye hak kazanmıştı. Sporcuların bu başarısı ödülsüz kalmadı.

 Şampiyonlara Sarot'ta kahvaltı

Düzenlenen turnuvada yine Hacımusalar Ortaokulu Takım Kaptanı Enes Köksal en teknik sporcusu seçilmişti. Turnuva sonrasında takım, İlçe Milli Eğitim Müdürü Ergin Atmaca, Okul Müdürü Hatice Konak ve Beden Eğitimi Öğretmeni Elvan Esen eşliğinde Mudurnu İlçe Kaymakamı Murat Mete’yi ziyaret etti.

Kızlar da da mutlu son

Taşkesti Ortaokulu Yıldız Kızlar Voleybol İl Birincisi oldu. Bolu’yu gruplarda temsil etmeye hak kazandı. 4 öğrenci Anadolu Yıldızları İl Karmasına seçildi.Takım öğretmeni Ayşegül Aksay Begeç öğrencilerinin başarısından dolayı sevinçli olduklarını dile getirdi.

Kahvaltı Sarot Termal’de

Kaymakam Murat Mete ve ilçe Milli Eğitim Müdürü Ergin Atmaca voleybolda birinci olan kız ve erkek öğrencilere Sarot Termal Tesisleri’nde jest amacı ile kahvaltı vererek öğrencilerle sohbet ettiler. Takımların başarısından dolayı kutlayan kaymakam Murat Mete ve İlçe Milli eğitim Müdürü Ergin Atmaca,”Şimdi il birincisi oldular yeni sezonda Türkiye birinciliği için yarışacaklar inşallah iyi derece alacaklarına inanıyorum” dedi. Kahvaltıya Kaymakam Murat Mete, Jandarma Yüzbaşı Murat Demir, İlçe Emniyet Müdürü Hikmet Başer, Taşkesti Belediye Başkanı Sayim Çevik, Taşkesti Ortaokul Müdürü Mehmet Arıkan ,Hacımusalar Ortaokulu Beden Eğitimi Öğretmeni Elvan Esen, Taşkesti Ortaokul Beden Eğitimi Öğretmeni Ayşegül Aksay Begeç katıldı. Kahvaltı sonrası Kaymakam Murat Mete başarılarından dolayı Beden Eğitimi Çğretmeni Elvan Esene plaket verdi. Taşkesti Belediye Başkanı Sayim Çevik ise Taşkesti Ortaokulu Beden Eğitimi Öğretmeni Ayşegül Aksay Begeç’e plaket vererek tebrik etti.

Spor Merkezi

Güncelleme Tarihi: 25 Ocak 2016, 16:16
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128

banner124