Söz verdik mi tutarız!

Mudurnu Belediye Başkanı Mehmet İnegöl, açacakları halk ekmek fabrikasıyla patatesli, cevizli, katmerli ekmek ve simit çeşitleriyle hizmet vereceklerini söyledi. Mudurnu Belediye Başkanı Mehmet İnegöl, seçimlerde...

Söz verdik mi tutarız!

Mudurnu Belediye Başkanı Mehmet İnegöl, açacakları halk ekmek fabrikasıyla patatesli, cevizli, katmerli ekmek ve simit çeşitleriyle hizmet vereceklerini söyledi. 

Mudurnu Belediye Başkanı Mehmet İnegöl, seçimlerde verdikleri sözleri yerine getirdiklerini söyledi. Mudurnu halkının ve ilçeyi ziyaret eden tatilcilerin yöresel ekmek ihtiyacını karşılamak için çalışma yapıldığını ifade eden İnegöl, ''Halk ekmek fabrikasının iç ve dış cephe çalışmaları devam ediyor. Çalışmaların tamamlanmasının ardından ekmek fabrikasının açılışını gerçekleştireceğiz'' diye konuştu. Son teknoloji ürünü makinelerle halka kaliteli ekmek yedirmek istediklerini belirten İnegöl, ''Tek amacımız, Mudurnu halkına iyi hizmet etmek ve Mudurnu'yu daha yaşanılır bir kent haline getirmek. Ekmek fabrikası ile Mudurnu'nun ihtiyaçlarından birini karşılamış olacağız. Açacağımız halk ekmek fabrikası ile patatesli, cevizli, katmerli ekmek ve simit çeşitleri ile hizmet vereceğiz'' şeklinde konuştu. 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128

banner124