Sözeri “Bolu kampı çok verimli geçti”

Orduspor Teknik direktör Erkan Sözeri, gazetecilere yaptığı açıklamada, 12 günlük Bolu kamp dönemini değerlendirdi.

 Sözeri “Bolu kampı çok verimli geçti”

Bolu kampının hem takım birlikteliği hem de uyum anlamında olumlu geçtiğine dikkati çeken Sözeri, şöyle devam etti “Bütün oyuncularımız özverili bir şekilde terlerinin son damlasına kadar çalıştılar. Hazırlıklarını en iyi şekilde yaptılar. 12 günlük kamp döneminde verimli bir kamp ortamı geçirdiler. Hem mental anlamında hem de hedefleri anlamında oyuncularımızı hazır hale getirdiğimizi düşünüyoruz. Kendileri de hedeflerini koydular. Bu yüzden Bolu kampı bizim için oldukça verimli geçti”

Bolu kampında hazırlık maçları oynadıklarını anlatan Sözeri, bu maçların kendileri için ölçü olmadığını belirterek, "Biz bu maçlarda bütün oyuncularımıza bakıyoruz. Oyuncu değişiklikleri yapıyoruz. O yüzden sonuca önem vermeyip oradaki taktiksel anlayışımıza baktık. Her şeye rağmen bu maçlardan da gerekli derslerimizi çıkardık" diye konuştu. 

Takım kadrosunda yer alan 13-14 oyuncunun lige hazır olduğunu düşündüğünü dile getiren Sözeri, şunları kaydetti “Takımımıza 3-4 oyuncu daha katabiliriz. Bunlar, boşta kalan ya da Süper Lig'den bırakılan oyuncular olabilir. Bizim de ekonomimize uymaları durumunda bu transferleri gerçekleştirebiliriz. Eğer bu oyuncuları da katabilirsek 17-18 oyuncuyla lige tamamen hazır oluruz” dedi.

Sözeri, 5 Ağustos'tan itibaren yeni sezon hazırlıklarına Ordu'da devam edeceklerini sözlerine ekledi.

Güncelleme Tarihi: 02 Ağustos 2013, 22:07
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128

banner124