Taraftar gece maçıyla coştu!

Boluspor taraftarı 1461 Trabzon maçında harikalar yarattı. Şanlı taraftarımız maça meşale şovla başlarken 90 dakika boyunca susmayarak kırmızı beyazlı takımıza destek verdiler. Maç sonundaki coşku ise görülmeye...

Taraftar gece maçıyla coştu!

Boluspor taraftarı 1461 Trabzon maçında harikalar yarattı. Şanlı taraftarımız maça meşale şovla başlarken 90 dakika boyunca susmayarak kırmızı beyazlı takımıza destek verdiler. Maç sonundaki coşku ise görülmeye değerdi.

 

Boluspor kendi evinde oynadığı son 5 maçı kazanamamış ve taraftarımız yeterince destek vermediği tartışılıyordu. Bu tartışmalar devam etsin varsın Boluspor’un ilk gece maçında taraftarımız yeri göğü inletti. 1461 Trabzon maçının şovu karşılaşma öncesinde başlamıştı. Taraftarın coşkusu ve galibiyete olan inancı görülmeye değerdi. “Spor Toto Süper Lig’de derbi heyecanı varmış bize ne diyen” coşkulu Boluspor taraftarı tribünler doldurarak galibiyette pay sahibi oldular.

Şampiyonluk şarkıları

Kırmızı beyazlı taraftarların maçın bitiş düdüğü ile birlikte sevinci görülmeye değerdi. Tribünler ayağa kalkarak şampiyonluk şarkıları söyledi. İşte özlenen manzara ilk gece maçında dosta düşmana gösterildi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128

banner124