Taraftarlardan yeni yönetime ziyaret

Boluspor Taraftar grupları Yarenler, Cadde 14 ve Boluspor Taraftarlar Derneği üyeleri, 28 Mayıs 2016 günü gerçekleştirilen Olağan Genel Kurulunda yeniden Boluspor Başkanlığına seçilen Necip Çarıkcı ve yönetimine hayırlı olsun ziyareti gerçekleştirdi.

 Taraftarlardan yeni yönetime ziyaret

Haber: Volkan YILMAZ

Toplantı da ilk sözü taraftar gruplarını temsilen Ali Osman Filiz alırken: "Önümüzdeki dönemlerde Boluspor’u iyi yerlerde görmek istediklerini ifade ederek şunları dile getirdi: “İlk önce hayırlı olsun diyoruz. İnşallah sonuçlarımızda her türlü hayırlı olur. İlk transferinizle birlikte doğru hedefler için mücadele edeceğinizi gördük. Taraftarlarımızın gözünde yerinizin ayrı olduğunu bir kez daha sizde gördünüz. Bundan sonraki çalışmalarınızın, ileriye dönük çalışmalar olduğunun bilincindeyiz. Bunların içindeki mesele, bu sene veya bir sonraki sene değil, önümüzdeki zaman dilimi içinde Boluspor’u daha iyi yerlere nasıl taşıyabiliriz hedefleriniz var. Yapmış olduğunuz çalışmalarda var olan zihniyetiniz her zaman anlık değildi. Bu seneyi halledelim, önümüzdeki seneye bakarız yok. Bu bizim için bir farklılık oluyor her zaman için. Farklılıktaki kastımız şundan ibaret. Aranızda oluşturduğunuz uyumu da taraftarlar olarak buradan baktığımızda çok iyi bir şekilde kaynaşma sağlamışsınız. Belli seviyedeki insanların içersinde önümüzdeki senelerde bayrağı taşıyacak insanları yerleştirerek, bir nevi geleceğin Boluspor’unu hazırlıyorsunuz. O noktada yapmış olduğunuz ilk transferiniz olan Fuat hocamızda bunun en büyük emaresi oldu bizim için. Hayırlısı olur diyoruz. İnşallah, taraftarlar olarak en büyük beklentilerimizden birisi 2004 ruhundaki başarıları tekrar yaşayabilmek. Bunun için sizden ricamızdır. Bizde bunu tribünde sizlere bu coşkuyu vererek inşallah tekrar o günleri görmemizdir.” şeklinde konuştu.

Çarıkcı, “Beraber başaracağız”

Başkan Necip Çarıkçı ise “Geçmişte paramız yoktu, gelirlerimiz azdı. Biz kendimiz çaba gösteriyorduk. Şu an biraz Boluspor kulübü tesisleri de kavuştu. En büyük isteğim bu tesisti. Boluspor’un sosyal tesisleri varken, altyapıya topçu alamazdık. Otel köşelerinde, apartman köşelerinde altyapı topçuları kalırdı. Buraya geçtik. Şu anda bizim orada bir sosyal tesisimiz var. Burası artık profesyonel bir şekilde devreye girince tesis sıkıntısı ortadan kalktı. Biraz da bunlara bakacağız. Yapacak çok şey var. Boluspor Kulübü artık kendini Süper Lig’e hazırlamak zorunda. Eskişehirspor finali oynanıyor. Düşünüyorum, Boluspor şampiyon olsa, tesis yok, antrenman sahası yok. Futbolcu nerede kalacak. O bile düşünce. Şu an bizim takımımız şampiyon olsun, şu andaki tesisin odaları çok iyi değil. Oralar komple düzene girmesi gerekecek. Şuanda kulübümüz %50–60 oranında Süper Lig’e varmış durumdayız. Ama daha çok eksiğimiz var. Bunları hep beraber düşüneceğiz, yapacağız” şeklinde konuştu.

Güncelleme Tarihi: 16 Haziran 2016, 17:02
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128

banner124