Tarsus topbaşı yapıyor

Tarsus İdman Yurdu dün topbaşı yapıyor. Tarsus İdman Yurdu Kulüp Başkanı İsmail Akdağcık, Bayramın 3. günü takımın Bolu Gerede Esentepe'de ikinci etap için kampa gireceğini söyledi

 Tarsus topbaşı yapıyor

Tarsus İdman Yurdu Kulüp Başkanı İsmail Akdağcık, takımın dün Burhanettin Kocamaz tesislerinde toplanarak çalışmalara başladığını ifade etti. Akdağcık, Ramazan Bayramı'na kadar Tarsus'ta edecek çalışmaların ardından bayramın 3. günü takımın Bolu Gerede Esentepe'de ikinci etap için kampa gireceğini söyledi.

Transfer çalışmalarına da değinen İsmail Akdağcık, “Transfer çalışmalarımız son aşamasına gelmiş bulunuyor. Üç mevkideki eksiklerimizi giderdikten sonra transferi kapatmış olacağız. Hafta içerisinde Adanaspor Başkanı Bayram Akgül ile bir araya geldik. Karşılıklı görüş alışverişinde bulunduk, Bize yardımcı olacaklarına söz verdiler, gelişmeleri önümüzdeki günlerde değerlendireceğiz. Pazartesi başlayan 3 gün devam eden hazırlık öncesi genç futbolcularının antrenmanları bitmiştir. Bunlarla ilgili teknik kadronun ve alt yapı hocalarının vereceği rapora göre değerlendirme yapacağız” dedi.

Akdağcık, “Kamuoyunda çok konuşulan bu sezonun maçlarını nerede oynanacağı konusunda çalışmalar devam ediyor. Bizde şartlar ve oynamaya müsait hale gelirse Tarsus Şehir Stadyumunda oynamayı arzu ediyoruz. Bu konu hakkında milletvekilimizle de görüşüp desteğini istedim, o da gereken ilgiyi gösterdi. Şehir stadyumunu hazır hale getirilecek” diye konuştu.

Güncelleme Tarihi: 19 Temmuz 2013, 23:05
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128

banner124