Tiago Bezerra kartal oluyor

Günlerdir yerel ve ulusal basında çıkan ‘Tiago Queiroz Bezerra Boluspor yolunda’ haberlerinden sonra yaptığımız araştırmalar sonrası Boluspor’u transfer listesinde bulunmayan golcü oyuncu Tiago Bezerra prensipte...

Tiago Bezerra kartal oluyor

Günlerdir yerel ve ulusal basında çıkan ‘Tiago Queiroz Bezerra Boluspor yolunda’ haberlerinden sonra yaptığımız araştırmalar sonrası Boluspor’u transfer listesinde bulunmayan golcü oyuncu Tiago Bezerra prensipte Kartalspor’la anlaşmaya vardı.

 

Haber: Hamza Türdü

Boluspor transfer komitesinin listesinde bulunmayan ve menajerler aracılığıyla yerel ve ulusal basına düşen  ‘Tiago Queiroz Bezerra Boluspor yolunda’ haberlerinden sonra yaptığımız araştırmalar sonrası golcü oyuncu Tiago’nun PTT 1.Lig ekiplerinden Kartalspor’la anlaşmaya vardığı ve önümüzdeki günlerde Kartalspor’un ikinci devre kampına katılacağı öğrenildi. Yıllardır Boluspor’un listesinde bulunan ama bir türlü Boluspor’a kazandırılamayan Tiago Bezerra transferiyle ilgili edindiğimiz bilgilere göre, Kartalspor’un bu oyuncu ile prensipte anlaşmaya vardığı ve 1-2 gün içersinde imza attıracağı belirtildi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128

banner124