Vagif Cavadov’a Boluspor’u Ilgar önerdi

Boluspor’un yeni transferi Vagif Cavadov için iyi dilekler eski oyuncumuz Ilgar Gurbanov’dan geldi. Kırmızı-beyazlı formayı 2008-2009 yıllarında giyen Ilgar Gurbanov, ekibimizin yeni transferi Vagif Cavadov’a Bolu’yu anlattı.

 Vagif Cavadov’a Boluspor’u Ilgar önerdi

Haber: Spor Merkezi

Ligin ikinci yarısı için şu ana kadar 3 oyuncuyu kadrosuna katan Boluspor transfer çalışmalarına devam ediyor. Ligin ikinci yarısı öncesi kırmızı-beyazlıların 3’ncü transferi Azerbaycanlı Vagif Cavadov oldu. Boluspor, Azeri oyuncuyu opsiyonlu olarak sezon sonuna kadar kadrosuna kattı.

TEREDDÜT ETMEDEN BOLUSPOR’A GİDEBİLİRSİN

Azeri oyuncu Vagif Cavadov Bolu ile ilgili bilgileri Boluspor’un eski oyuncusu Ilgar Gurbanov’dan aldı. Ilgar Gurbanov’un dayısının oğlu olan Vagif Cavadov, Bolu nasıl bir yer değince Boluspor’un eski futbolcusu Ilgar Gurbanov şunları söylediği öğrenildi. “Boluspor gidilebilecek bir takım şehre ayak uydurabilirsin. Halkı futbolcuyu kabullenir her konuda destek veren bir taraftar kitlesi var. Seninde buraya en kısa zamanda ayak uyduracağını düşünüyorum. Tereddüt etmeden Bolu’ya Boluspor’a gidebilirsin”.

Ilgar Gurbanov, Bolu hakkında dayısının oğlu Vagif Cavadov’a Bolu için bilgiler verdi. Vagif Cavadov’un da 4 aylık opsiyonlu olarak imza atmasında da Ilgar Gurbanov’un büyük bir katkısı olduğu öğrenildi.

Güncelleme Tarihi: 23 Ocak 2015, 17:55
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128

banner124