Veteranlar masa tenisinde kapıştı

Bolu Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü katkılarıyla, IVTTA (İstanbul Veteran Masa Tenisi Derneği) tarafından organize edilen “IVTTA Veteranlar” masa tenisi turnuvası Bolu Anadolu Öğretmen Lisesi'nde...

Veteranlar masa tenisinde kapıştı

Bolu Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü katkılarıyla, IVTTA (İstanbul Veteran Masa Tenisi Derneği) tarafından organize edilen “IVTTA Veteranlar” masa tenisi turnuvası Bolu Anadolu Öğretmen Lisesi'nde gerçekleştirildi.

 

Spor Genel Müdürlüğü'nde görevli Şube Müdürü Kenan Atalay'ın başhakem olarak görev aldığı organizasyona İstanbul, Ankara, Bursa, Kırıkkale ve Bolu illerinden katılım yoğundu. 7'den 70'e masa tenisi sevenlerin buluşup hem keyifli vakit geçirdikleri hem de kıran kırana mücadele ettikleri turnuvada dereceye girenlerin ödülleri IVTTA kulüp yetkililerince takdim edildi.

18 Mart Şehitler Günü Anısına

Bolu Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü tarafından 18 Mart Şehitler Günü anısına düzenlenen masa tenisi ve satranç müsabakalarında dereceye giren sporcuların ödülleri, İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü Salonu'nda düzenlenen “18 Mart Şehitleri Günü Anma Programı”nda gerçekleştirilen ödül töreniyle ödüllendirildiler. Törene Bolu Valisi İbrahim Özçimen, Bolu Garnizon Komutanı Tuğgeneral Bilgehan Saymaz ve Bolu Belediyesi Başkanı Alaaddin Yılmaz katıldı.

Masa Tenisinde dereceye giren sporcular:

1. Gökhan Genç

2. Enes Duman

3. Burak Karaaslan

Satranç spor dalında dereceye giren sporcular:

1. Emrah Duran

2.Niyazi Bekirhan Alaoğlu

3. Serkan Kaymak

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128

banner124