Yarenler’den Başkan Abak’a tam destek

Yarenler’den Başkan Abak’a tam destek

Boluspor’un 24 Mayıs Çarşamba günü yapılan bilgilendirme toplantısında konuşan Savaş Abak’a mali konulardaki sıkıntılardan bahsetmiş ve destek göremediğini belirtmişti. Abak’ın bu konudaki görüşlerine Boluspor taraftar grubu Yareler’den destek geldi.

Yarenler taraftar grubu "Dünden Önce, Bugünden Sonra.." başlıklı yazısında Abak’a sahip çıkıp tam destek verirken, camia için söz verenleri ise sert şekilde uyardı. Açıklamanın tamamı ise şöyle: “ Çok değil tam 1 sene önce bu zamanlar da çok kötü geçen bir sezonun ardından kongre olmuş ve sayın Savaş Abak, yönetim kurulu ile birlikte büyük bir cesaret örneği göstererek tabiri caiz ise ateşten gömlek giymişti. Bugün gelinen nokta da ise sayın Başkan Savaş Abak ve yönetimi “olağanüstü kongre” kararı aldı. Çünkü bu şehirde ve özellikle de kongre de verilen sözler tutulmadı. Sözlerini tutmayanlar da sözlerini tutmadıklarını inkar etmedi.
Bizler Boluspora hayatını adamış, ömür vermiş YARENLER taraftar gurubu olarak sayın başkan Savaş Abak ve yönetim kuruluna zor günün da Bolusporumuzu sahipsiz bırakmadığı için yürekten teşekkür ederiz. Bu sezonun geneline baklınca da biz onlardan razıyız. Ve bundan sonra ki süreçte de sonuna kadar başkan Savaş Abak ve yönetiminin yanındayız, destekçisiyiz.

Makam, mevki ve isimler gelip geçicidir. Asolan ise BOLUSPOR’dur. Unutulmasın ki Boluspor üzerinden şov yapılacak bir mecra değildir!! Kim yada kimler Bolusporumuza köstek oluyorsa, sahip çıkmıyor ve verdiği sözleri tutmuyorsa bugüne kadar olduğu gibi bundan sonrada karşılarında bizleri bulacaklardır. Ve bizler ama bugün, ama yarın, vakti zamanı geldiğin de elbet bir gün bu tutulmayan sözlerin hesabını illaha ki sorarız.
Son olarak oturduğunuz koltuklara, makam ve mevkiilere güvenerek tutamayacağız sözleri vermeyin. Söz veriyorsanız da sözünüzün eri olun ve verdiğiniz o sözleri tutun!!
Her zaman söylediğimiz gibi;
“SÖZ KONUSU BOLUSPOR İSE GERİSİ SADECE TEFERRUATTIR”
Saygılarımızla”
YARENLER TARAFTAR GURUBU

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.