Yıllar sonra bir araya geldiler

Boluspor’un genç yöneticilerinden İlker Aktaş, okul ve sınıf arkadaşı ile yıllar sonra karşılaştı. İBB takımının kalesini başarı ile yıllardır koruyan Oğuzhan Bahadır ile sınıf arkadaşı olan İlker Aktaş tecrübeli kaleci ile hasret giderdi.

 Yıllar sonra bir araya geldiler

Kırmızı beyazlı ekibin genç ve başarılı yöneticisi ve Boluspor Genel Müdürü İlker Aktaş sınıf arkadaşı ile hasret giderdi. İstanbul Belediyespor’da yıllardır başarı ile forma giyen Oğuzhan Bahadır ile 8 yıldır görüşemeyen İlker Aktaş arkadaşını Boluspor maçında görünce hasret giderdi. Bundan 8 yıl önce Niğde Üniversitesi Beden Eğitimi Ögretmenliği bölümünde sınıf arkadaşı olup okulu birlikte bitiren Aktaş ve Bahadır uzun bir süredir görüşemiyordu. Okul yıllarında iyi bir arkadaş olup, okul sonrası yolları ayrılan Oğuzhan Bahadır ve İlker Aktaş yıllar sonra Bolu’da karşılaştılar.

İBB başarılı kalecisi Oğuzhan görüşme sırasında yaptığı açıklamada “Okul sonrası herkes kendi işine baktı. İletişim kopukluğu yaşadık. Okul yıllarında Niğde’de iyi arkadaştık İlker ile, onu burada görmek ve Boluspor’da yönetici olması beni çok memnun etti. Ben iyi bir futbolcu olarak yaşamımı sürdürüyorum. İlker arkadaşımda ne güzel, Boluspor gibi büyük bir camiaya yönetici olmuş buraya hizmet edip, bilgi ve birikimini aktarıyor. Bundan sonraki dönemlerde kendisini yakından takip edip başarıları ile gurur duyacağım” dedi.

Güncelleme Tarihi: 05 Ağustos 2013, 19:36
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128

banner124