Yılmaz “Niçin inatlaşarak birbirimizin önünü keselim”

Düzce Öncü TV’de yayınlanan “Erol Taylan’la Manşet” programının konuğu olan Bolu Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz, büyük takımların bölgeye yapacağı tesisler için Bolu ve Düzce...

Yılmaz “Niçin inatlaşarak birbirimizin önünü keselim”

Düzce Öncü TV’de yayınlanan “Erol Taylan’la Manşet” programının konuğu olan Bolu Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz, büyük takımların bölgeye yapacağı tesisler için Bolu ve Düzce arasındaki inatlaşmanın bitmesi gerektiğini söyledi.

 

Programda Bolu ve Düzce’nin inatlaşmak yerine birlik ve beraberlik içerisinde koordineli hareket ederek çalışmalar sürdürmesi gerektiğini vurgulayan Başkan Yılmaz,  “Bolu’da şu anda 300 kadar takım kamp yapıyor. Bir de Fenerbahçe’nin Topuk Yaylası’na gelmesi Bolu’yu ve bu bölgeyi farklı bir konuma getirdi. Eğer biz Beşiktaş’ı, Galatasaray’ı ve Trabzonspor gibi takımları buraya getirebilirsek o zaman futbolun kalbi bu bölgede atacak. Fenerbahçe’nin Topuk Yaylası’na gelmesi çok büyük bir avantajdır. Bu avantajı, Bolu ve Düzce’nin çok iyi değerlendirmesi lazım. Ancak o zaman bu bölgeyi futbol turizminin merkezi haline getirebiliriz. Bolu’da bununla ilgili sadece Kartalkaya’da 12 tane futbol sahası çalışması yapıyoruz. Yine Abant’ta 4 tane sahayla ilgili çalışma devam ediyor. Ayrıca Seben Gölü etrafında çok büyük bir alan var. Bu kadar geniş doğal zenginliği olan alanlardan niçin biz istifade etmeyelim? Niçin inatlaşarak birbirimizin önünü keselim?” diye konuştu.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128

banner124