Yılmaz’dan ‘Karadere Sularına’ doğa yürüyüşü

Türkiye’nin en uzun doğal yürüyüş yollarına sahip ‘Tabiatın Kalbi Bolu’da, Bolu Belediyesi tarafından hafta sonu bir doğa yürüyüşü gerçekleştirildi. Bolu Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz’ın da içlerinde bulunduğu ve yaklaşık 80 kişinin katıldığı doğa yürüyüşü, Bolu Belediyesi tarafından gelecek yıl çeşmelerden akıtılacak olan şişe suyu kalitesindeki ‘Karadere Sularına’ gerçekleştirildi.

 Yılmaz’dan ‘Karadere Sularına’ doğa yürüyüşü

Bolu Belediyesi tarafından hafta sonu geniş katılımlı bir doğa yürüyüşü gerçekleştirildi. Türkiye’nin en uzun doğal yürüyüş parkurlarına sahip ‘Tabiatın Kalbi Bolu’da gerçekleştirilen yürüyüşe Bolu Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz, Bolu Belediye Başkan Yardımcısı Hüseyin İka, Belediye Meclis Üyeleri ve çok sayıda vatandaş katıldı. Gelecek yıl çeşmelerden akıtılacak olan şişe suyu kalitesindeki ‘Karadere Sularına’ gerçekleştirilen doğa yürüyüşü sırasında Bolu Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz, Karadere Sularından su içti.

Yaklaşık 9 kilometre süren yürüyüşte Bolu Halkına müjdeyi veren Yılmaz, Karadere Sularının şişe suyu kalitesinde bir su olduğunu ve bu suyu da gelecek yıl tüm Bolu’da çeşmelerden akıtacaklarını belirtti.

Güncelleme Tarihi: 08 Eylül 2014, 18:56
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128

banner124