Yüzücüler doyasıya eğlendiler

Bolu Gençlik Merkezi ve Bolu Gençlergücüspor Yüzme Antrenörleri Tuğçe Arslan, Lütfiye Orhan Cesur ve yüzücü sporcuların velilerince düzenlenen, dayanışma ve kaynaşma gecesi Yılbaşına...

Yüzücüler doyasıya eğlendiler

Bolu Gençlik Merkezi ve Bolu Gençlergücüspor Yüzme Antrenörleri Tuğçe Arslan, Lütfiye Orhan Cesur ve yüzücü sporcuların velilerince düzenlenen, dayanışma ve kaynaşma gecesi Yılbaşına günler kala Köroğlu Otel Restoran’ında gerçekleşti. Yüzücü çocukların aileleri ve yüzücü sporcuların antrenörleri eşliğinde gerçekleşen yemekli eğlence gecesine 70 civarında sporcu aileleriyle katıldı.

 

Hem kaynaşma, hem dayanışma ve hemde yeni yıl kutlaması olarak düzenlenen gecede, yemek sonrasında sporcu çocuklar Piyanist Kerem’in söylediği şarkılarla güzel bir gece geçirdiler. Gecenin oluşumu hakkında gazetemize açıklamada bulunan Antrenör Tuğçe Arslan “Yeni yıla girmeden önce burada sporcu çocuklarımızla ve aileleriyle beraber olmak istedik. İki kulübümüzün sporcu çocukları ve aileleri ile bir araya geldik. Beraber yemek ardından eğlencemizle gecemiz devam edecek. Kış döneminde aşırı bir yoğunluk yok ama, kötü hava şartlarına rağmen yüzme kursuna katılan oluyor, bundan da çok mutluyuz. Yaz döneminde 1000 civarında bir yoğunluğumuz oldu. 150 lisanslı sporcularımızla çalışmalarımız aralıksız olarak devam ediyor. Bu yılın son günlerine yakın bu akşam velilerimiz ve çocuklarımızla hem yeni yılı kutlamak, hemde kaynaşma açısından bir yemek düzenledik. Haftanın aralıksız 6 günü çalışmalarımız devam etmekte. Halkımızı Karaçayırda bulunan Kapalı Yüzme Havuzuna bekliyoruz. Ayrıca bizlere Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Suat Çelen’e desteklerini esirgemediği için buradan çok teşekkür ediyoruz. Bu arada tüm Bolu halkının yeni yılını en içten dileklerimizle kutluyor, başarılık ve mutlu yıllar geçirmelerini diliyoruz” dedi.

Gecenin sonuna doğru, gece için özel hazırlanan Yılbaşı pastası ise Yüzme Havuzu Eski İşletmecisi Naci Parlak ve sporcular ile pastayı kesti. Gecede çalınan müzikle sporcu çocuklar oyunlar oynayarak geceyi tamamladılar.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128

banner124