Şubat toplantıları hızlı başladı

Şubat toplantıları hızlı başladı

İl Genel Meclisi Şubat ayı toplantıları dün yapılan oturumla başladı. Toplantıda gündemde yer alan 3 madde meclis üyelerince görüşülerek karara bağlandı.   Açılış ve yoklama ile başlayan toplantıda...

İl Genel Meclisi Şubat ayı toplantıları dün yapılan oturumla başladı. Toplantıda gündemde yer alan 3 madde meclis üyelerince görüşülerek karara bağlandı.

 

Açılış ve yoklama ile başlayan toplantıda sırasıyla; İlimiz Yeniçağa ilçesi Gölbaşı Köyü hudutlarında 4 pafta, 191, 196, 197, 198, 199, 200, 201, 202 nolu parselleri üzerine tarımsal ve hayvancılık amaçlı hazırlanan 1/1000 ölçekli imar planının onanmasına ilişkin imar ve bayındırlık komisyonundan gelen rapor,İlimiz Göynük İlçesi Narzanlar Köyü hudutlarında H25-a-18-d pafta, 113 ada, 9 nolu parsel üzerine tarımsal amaçlı ayçiçeği kurutma, eleme, paketleme tesisi amaçlı hazırlanan 1/1000 ölçekli imar planının onanmasına ilişkin imar ve bayındırlık komisyonundan gelen rapor, İlimiz- Merkez İlçe Çaygökpınar Köyü, Merkez, Karalar, Rıfatlar ve Tekneler mahallelerine Q=0.26 lt/sn’lik Hor Hor 1-2 su kaynaklarının içme ve kullanma suyu olarak tahsisinin yapılmasına ilişkin çevre ve sağlık komisyonundan gelen rapor görüşülerek karara bağlandı.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.