Sümer oyuna gelmiyor CHP’de birleşiyor

Sümer oyuna gelmiyor CHP’de birleşiyor

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun Bolu’da gerçekleştirdiği mitingin ardından çalışmalarına devam eden CHP Bolu İl Örgütü, Sümer ve Tepecik mahallelerinde vatandaşlarla biraraya geldi. Mahalle...

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun Bolu’da gerçekleştirdiği mitingin ardından çalışmalarına devam eden CHP Bolu İl Örgütü, Sümer ve Tepecik mahallelerinde vatandaşlarla biraraya geldi.

Mahalle sakinleri CHP’nin genç adaylarına büyük ilgi gösterirken, CHP Bolu Milletvekili adayları Tanju Özcan ve Mehtap Özcan Mısırlıoğlu da vatandaşların sıkıntılarını dinledi. İktidarın ülkede sanal bir mutluluk tablosu çizmeye çalıştığını belirten CHP Bolu Milletvekili Adayı Tanju Özcan, Akp’nin oyunlarına artık bu milletin kanmayacağını söyledi. Özcan, “Sümer ve Tepecik mahalleri benim açımdan ayrı öneme sahip mahalleler. Benim çocukluğum burada geçti. Buradaki insanların çok önemli bir kısmı benim komşum akrabam köylüm. O anlamda tabi Sümer Mahallesi’nin, Tepecik Mahallesi’nin sorunlarını diğer tüm siyasilerden daha iyi bilirim. Buradaki işsiz kardeşlerimizin ne kadar büyük sıkıntılar çektiğini biliyorum. Şimdi iktidar partisi buraya gelip, broşür dağıtarak vatandaşlardan oy toplamaya çalışıyor. Bakın yapılanlar ortada. Biz biliyoruz ki vicdan sahibi olan Akp’ye gönül vermiş bir çok vatandaşımız bile Bolu’nun hak ettiği hizmeti alamadığını kabul ediyor. Bu insanlar size 2 dönem bu görevi verdi, güvendi. Siz tek başına iktidar olmanıza rağmen 9 sene boyunca oturup oturup geldiniz. Şimdi çılgın projelerinizin Sümer’de Tepecik’te ya da Bolu’nun diğer yerlerinde sökmediğini gördünüz, panik oldunuz. Sümer Mahallesi ve Tepecik Mahallesi iktidar partisinin oyununa gelmiyor ve 12 Haziran’da CHP’de birleşiyor” dedi. Birçok mahalle sakininin iktidardan dert yandığı gezi sırasında bazı vatandaşlar mevcut vekillerin yaptıkları açıklamaları eleştirerek, “Geliyorlar bir iki tane vatandaş buluyorlar, Akp süper, Tayyip en büyük dedirtip, Sümer sakinlerinin hepsini yandaşmış gibi göstermeye çalışıyorlar. Ellerinden gelse tezahürat yaptırtacaklar. Aslında bu yaptıkları gerçekten çok komik. Panik oldukları belli de komik durumda olmaları seçime ayrı bir renk katıyor. 12 Haziran’da bu iktidardan kurtulmak için sandık başına gideceğiz” şeklinde konuştular.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.