Tapulu arazimize Gecekondu yaptırtmayız

Tapulu arazimize Gecekondu yaptırtmayız

Ömer Sayın 3 vekilliğinin tamamını yeniden kazanacaklarını ifade etti;   AK Parti Bolu il teşkilatı tarafından her ay düzenlenen il danışma meclisi toplantıları tüm hızıyla devam ediyor. Şubat ayı İl Danışma Meclisi...

Ömer Sayın 3 vekilliğinin tamamını yeniden kazanacaklarını ifade etti;

 

AK Parti Bolu il teşkilatı tarafından her ay düzenlenen il danışma meclisi toplantıları tüm hızıyla devam ediyor. Şubat ayı İl Danışma Meclisi toplantısında konuşan AK Parti Bolu il başkanı Ömer Sayın 12 Haziran seçimlerinde 3 milletvekilliğinin tamamını yeniden kazanacaklarını vurgulayarak” Kimse boş yere heves etmesin, Hedefimiz Bolumuzda yeniden ve bir daha 3-0’dır. Teşkilatlarımız bu hedefi gerçekleştirebilecek güce, enerjiye, bilgiye ve birikime sahiptir.”dedi.

Her ay düzenli olarak yapılan AK Parti il danışma meclisi toplantısı Solmaz-Ahmet Baysal öğretmenevinde gerçekleşti. Genel merkez tarafından ataması gerçekleştirildikten sonra ilk defa il başkanı olarak İl danışma meclisini gerçekleştiren Ömer Sayın, birlik beraberlik mesajları verdi. Toplantıya, AK Parti İl Koordinatörü Ramazan Can, Milletvekili Metin Yılmaz, Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz, İlçe ve belde başkanları, Belediye başkanları İl Genel Meclisi üyeleri, Belediye Meclis üyeleri ve teşkilat üyeleri katıldı. Milletvekilleri Fatih Metin şehir dışında, Yüksel Coşkunyürek ise yurt dışında olduğundan dolayı toplantıya katılamadı. Toplantının basına açık bölümünde konuşan AK Parti İl Başkanı Ömer Sayın Ak Parti iktidarından önce hizmet üretemeyen bir sürü parti ve demokrasi dışı güçlerin olduğunu söyleyerek; “O partiler ki bugün birçoğu tarihin tozlu ve karanlık raflarına kaldırılmış ve unutulup gitmiştir… Bugünde muhalefet cephesinde yer alan ancak millet yararına hiçbir proje üretmeyen; üretemeyen partiler önümüzdeki dönemde Ak Partimizi seçimlerde başarısızlığa uğratabilmek için her türlü yönteme başvuracaklardır. Ama şunu iyi bilmenizi isterim ki çevirdikleri entrikalar, attıkları kuru iftiralar, insanımızın gözlerine sürmeye çalıştıkları rengârenk boyalar; rüzgârı tersine estirmeye, nehirleri yukarıya doğru akıtmaya, 8 yıldır sadece ülkemiz insanının değil tüm mazlum insanların önünü açan, karanlıklardan üşüyen insanımızın yüreğini ısıtan Ak Parti güneşini örtmeye yetmeyecektir.”dedi.

 

80 yılda yapılanı 8 yılda yaptık

 

Türkiye de artık siyasetin yörüngesinin değiştiğini söyleyen Sayın; “Aşağı inen merdivenden yukarı çıkmaya çalışan şaşkınların bu yörüngeyi değiştirecek güçleri de yoktur… Zira güç milletindir. Kuruluşundan bu yana 88 yılını geride bıraktığımız Cumhuriyet tarihinde milletinden aldığı gücü milletinin yararına kullanabilen, mensubiyetinden onur ve gurur duyduğumuz ilk ve tek parti Ak Partidir. Önümüzdeki dönemde en büyük gücümüz birliğimiz, dirliğimiz, kardeşliğimiz ve geride kalan 8 yılda gerçekleştirdiğimiz hizmetlerimizdir… Ak Partimiz 8 yıllık iktidar döneminde her alanda daha önce 80 yılda yapılandan daha fazla hizmete vesile olmuştur.”diye konuştu.

 

21 Bankayı bir gece de soyduranlar unutulmayacaktır

 

Türk halkının bir gecede 21 bankayı 40 milyar dolar soyduran iktidarları hiçbir zaman unutmayacağını da işaret eden Ak parti Bolu il başkanı Ömer Sayın ; “ Bu aziz millet kendisine hizmet edenlerle, kendisine eziyet edenleri unutmayacaktır. Bu millet faili meçhulleri, siyaset yapmak, tabut başında nara atmak için şehit cenazesi bekleyenleri unutmayacaktır. Ve bu millet bin yıllık şanlı tarihimizi hiçe sayıp bu ülke insanının onurunun ezilmesine, sindirilmesine yer ile yeksan edilmesine sebep olanları unutmayacaktır. Bu millet 14 Ağustos 2001 günü ‘yeter artık söz de karar da milletindir’ diyerek yola çıkan ve 8 yılda emsali görülmemiş hizmetlerin yanında ekonomide sosyal alanda demokraside ve siyasette bütün dünyaya örnek olan ve bin yıllık şanlı tarihimizin onurunu tekrar ayağa kaldıran Dünya Lideri R.Tayyip Erdoğan’ı ve Ak Partinin gönlü pak yüzü ak hizmet gönüllülerini unutmayacaktır.” Şeklinde konuştu.

 

2007’deki destanı yine tekrarlayacağız

 

12 Haziran seçimlerinin hizmetin, temiz siyasetin, onurlu duruşun sandığa tekrar yansıdığı gün olacağını da sözlerine ekleyen Sayın; “Hedefimiz Bolumuzda yeniden ve bir daha 3-0’dır. Teşkilatlarımız bu hedefi gerçekleştirebilecek güce, enerjiye, bilgiye ve birikime sahiptir. Çıktığımız bu kutlu yolda karşımıza çıkan engelleri bertaraf edebilmek için sadece ve sadece çok çalışmaya ihtiyacımız vardır. Teşkilatlarımız 12 Haziran akşamına kadar her dakikanın kıymetini bilerek gece gündüz demeden bu hedefe giden yolda emin adımlarla yürüyeceklerdir. Niyetimiz milletimize ve tüm insanlığa hizmetkâr olmaktır.”biçiminde konuştu. Daha sonra toplantı basına kapalı olarak devam etti.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.