Taşkesti, CHP iktidarında hayat bulacak

Taşkesti, CHP iktidarında hayat bulacak

Cumhuriyet Halk Partisi Bolu İl Örgütü seçim çalışmaları için gittiği Taşkesti Beldesi’nde halkın sevgi gösterisi ile karşılandı. CHP Bolu Milletvekili Adayı Tanju Özcan’ın seçim...

Cumhuriyet Halk Partisi Bolu İl Örgütü seçim çalışmaları için gittiği Taşkesti Beldesi’nde halkın sevgi gösterisi ile karşılandı. CHP Bolu Milletvekili Adayı Tanju Özcan’ın seçim çalışması boyunca yanından ayrılmayan Taşkestililer, 12 Haziran’da CHP’ye tam destek vereceklerini söyledi.

Tanju Özcan, esnafla ve vatandaşlarla yaptığı görüşmelerde CHP’nin projelerini anlatarak, ülkenin içinde bulunduğu bu kötü durumu CHP’nin sayesinde aşabileceğini söyledi. Bolu’nun diğer bölgeleri gibi Taşkesti’nin de sorunlarını iyi bildiğini belirten Özcan, “Ben seçildiğim takdirde şimdikiler gibi gidip koltuğa oturup 4 sene sonra oy istemek için gelmeyeceğim. Gece gündüz sizin haklarınız için çalışacağım” dedi.

“Rahmetli Ecevit için çok önemli bir yer”

Taşkesti’nin eski Başbakanlardan Rahmetli Bülent Ecevit için çok önemli bir yer olduğunu da hatırlatan CHP Adayı Tanju Özcan, “Bugün Taşkesti Beldemiz’de vatandaşlarımızdan çok büyük ilgi gördük. Biz Taşkesti’nin sorunlarını biliyoruz. Buradaki fındık üreticisinin, orman köylüsünün, çiftçinin sorunlarını biliyoruz. Gezimiz sırasında vatandaşlarımıza çözüm önerilerimizi ve projelerimizi anlattık. Akp döneminde köy yapılmak istenen Taşkesti CHP’nin mahkemeye gitmesiyle köy olmaktan kurtulmuştu. CHP iktidarında Taşkesti Bolu’nun en hızlı gelişen yerlerinden olacak. Vatandaşlarımız bunun farkında ve 12 Haziran’da CHP’ye tam destek vereceklerini ifade ediyorlar. Burası ayrıca Rahmetli Ecevit için de önemli bir yer. Ecevit’in Köy-Kent projesinin ilk gözdesi Taşkesti idi. Ecevit bu bölgeyi kalkındırmak için her şeyi yaptı. O’nun zamanında temelini attığı kereste fabrikası Akp döneminde kapatılmak üzere. 300-350 kişinin çalışması gereken fabrikada 15 kişi çalışıyor şu anda. Halkımıza söz veriyoruz, bu sorunların hepsini CHP olarak çözeceğiz” şeklinde konuştu.

Yeniçağa’nın çilesi CHP ile son bulacak

 

Seçim çalışmalarını Yeniçağa’da sürdüren CHP Bolu 2. Sıra Milletvekili Adayı Mehtap Özcan Mısırlıoğlu, tüm ülkenin işsizlik ve hayat pahalılığıyla mücadele ettiğini belirterek, “Yeniçağa’nın sorunlarını iyi biliyoruz. Bu sorunların hepsi CHP iktidarında sona erecek” dedi.Yeniçağa pazarında esnaf ve vatandaşlarla görüşen Mehtap Özcan Mısırlıoğlu, Yeniçağalılar’ın sorunlarını dinledi. Vatandaşlar tarafından büyük bir ilgi ile karşılanan Mısırlıoğlu, 12 Haziran seçimlerinde Yeniçağa’nın CHP’nin yanında yer almasını istedi.Yeniçağa’nın Akp iktidarında sürekli bir küçülme yaşadığını belirten Mehtap Özcan Mısırlıoğlu, “Yeniçağa’da vatandaşlarımız çok dertli. Emekliler geçinemiyor, gençler iş bulamıyor. Biz kendilerine CHP iktidarında gerçekleştirilecek projelerimizi anlattık. Yeniçağa’da gerçekten beklemediğimiz kadar çok ilgi gördük. İnşallah bu seçimlerde Yeniçağa CHP diyecek” diye konuştu.

“Yeniçağa Kaymakamı  Akp’li vekillerle dolaşıyor…

Akp’nin seçim gezisine katılan Yeniçağa Kaymakamı’nı da eleştiren CHP Bolu Milletvekili Adayı Mehtap Özcan Mısırlıoğlu, “Akp’nin seçim çalışmalarında Yeniçağa Kaymakamı’nın kendilerine eşlik ettiğini öğrendik. Böyle bir şeyi hiç kimse tasvip edemez. Kaymakam Akp’nin değil devletin kaymakamıdır. Akp’nin seçim gezisinde onlarla birlikte dolaşması hiç doğru bir davranış değildir” dedi.

 

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.