Taşkıran sektör temsilcileriyle görüştü

Taşkıran sektör temsilcileriyle görüştü

Bolu Belediyesi danışmanı Yaşar Taşkıran ağaç ve mobilya sektöründe iş yapan iş yeri sahipleri ile meclis toplantı salonunda bir görüşme gerçekleştirdi.   Bolu Belediyesi, yeni sanayi sitesi ile ilgili...

Bolu Belediyesi danışmanı Yaşar Taşkıran ağaç ve mobilya sektöründe iş yapan iş yeri sahipleri ile meclis toplantı salonunda bir görüşme gerçekleştirdi.

 

Bolu Belediyesi, yeni sanayi sitesi ile ilgili sanayi esnafını bilgilendirmeye devam ediyor.

Bilgilendirme toplantıları kapsamında ağaç ve mobilya grubunda bulunan iş yeri sahipleri ile bir toplantı yaptı. Bolu Belediyesi Meclis Salonu’nda gerçekleşen toplantıya Belediye Danışmanı Yaşar Taşkıran, BESOB Başkanı Tahir Gayret, Bolu Bakkallar Şekerciler ve Bayiler Odası Başkanı Selahattin Ayen, Tuer Mühendislik Planlama Grubu adına Nilüfer Taşan, Raşit Tuna ve sanayi esnafı katıldı. Programın içeriği ile ilgili toplantı öncesi Belediye Danışmanı Yaşar Taşkıran tarafından bir açılış konuşması yapıldı. Yeni sanayi sitesindeki alana modern ve kullanışlı iş yerleri inşa etmek için farklı iş kollarında hizmet veren iş yeri sahipleri ile bir araya gelerek fikir alışverişinde bulunduklarını belirten Taşkıran “Şehir dışına çıkması planlanan sektörlerle ilgili bir araya gelerek bilgilendirme toplantıları yapıyor, karşılıklı görüş alışverişlerinde bulunuyoruz. Bu toplantılardaki amacımız meslek gruplarımızın yeni alanda planladığımız projede iş yerlerinin en verimli şekilde ve ölçülerde kurulmasını sağlamak” dedi. Toplantıya Tuer Mühendislik Planlama adına sunum yapmak için katılan Nilüfer Taşan’da, ağaç ve mobilya grubunun projede ki dağılımı Bursa’da gerçekleştirdikleri sanayi siyesi projesinden örnekler vererek anlattı ve sanayi esnafından gelen soru ve önerileri de cevaplandırarak fikir sahibi olmalarını sağladı.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.