Ülke uçurumun kenarındayken doktorluk yapamazdım

Ülke uçurumun kenarındayken doktorluk yapamazdım

MHP Teşkilatları ve milletvekili adayları İzzet Baysal Bolu Devlet Hastanesi Başhekimi Hüseyin İka’yı makamında ziyaret etti. Yapıcı ;” Ülkenin uçurumun kenarına sürüklendiğini ve ülkenin bölünmesinin...

MHP Teşkilatları ve milletvekili adayları İzzet Baysal Bolu Devlet Hastanesi Başhekimi Hüseyin İka’yı makamında ziyaret etti. Yapıcı ;” Ülkenin uçurumun kenarına sürüklendiğini ve ülkenin bölünmesinin an meselesi olduğunu gördüm. Bu nedenle 30 yıldır hizmet verdiğim doktorluk mesleğimden istifa ettim.”dedi.

 

MHP Milletvekili adayları Dr.Murat Yapıcı ve AV.M.Faruk Yazgan seçim çalışmalarına İzzet Baysal Devlet Hastanesi Köroğlu Ünitesinden başladı.Uzun yıllar Bolu halkına İzzet Baysal Bolu Devlet Hastanesi Köroğlu Ünitesi vasıtasıyla hizmet eden MHP Bolu Milletvekili 1. sıra adayı MuratYapıcı ve beraberinde ki heyet ilk olarak Başhekim Hüseyin İka’yı ziyaret etti. Başhekim İka ziyaret sırasında yaptığı konuşmada, hastanelerde yapılan çalışmalar hakkında bilgiler verdi.Heyet daha sonra hastane personelini ziyaret ederek 12 Haziran tarihinde yapılacak milletvekili seçimlerinde destek istedi.18 yıl İzzet Baysal Bolu Devlet Hastanesi Köroğlu Ünitesi’nde Bolu halkının dertlerine derman olmaya çalışan MHP Bolu milletvekili adayı Murat Yapıcı’ya hastane ziyareti esnasında yoğun ilgi vardı. Hastalarla tek tek ilgilenen Murat Yapıcı ve MHP heyeti, hastalara geçmiş olsun dileklerinde bulundular. Yıllarca kendilerine dahiliye uzmanı olarak hizmet eden Murat Yapıcı’yı karşılarında gören hasta ve hasta yakınları, ‘Siz bizi iyi ettiniz, bizde sizi iyi yerlerde göreceğiz’ diyerek 12 Haziran seçimlerinde Yapıcı’ya başarılar dilediler. Hastane ziyareti esnasında birçok hastasının yatağından kalkıp "Siz bu ülkeye sahip çıktınız, Sizin olduğunuz yerde bizde varız" şeklindeki sözleri milletvekili adaylarının çalışma şevklerini arttırdı.  
  
Yapıcı hayır duası aldı

 

Milliyetçi Hareket Partisi il teşkilatları 12 Haziran tarihinde gerçekleştirilecek olan milletvekili seçim çalışmalarını, Bolu milletvekili adayı Murat Yapıcı'nın ailesine yaptığı ziyaretle başladı. Yapıcı ailesini ikametlerinde ziyaret eden partililer alınan hayır duası ile çalışmalarına başladı. MHP teşkilatları seçim çalışmalarına Karacasu'dan start verdi. 1. sıra milletvekili adayı Murat Yapıcı'nın ailesine yapılan ziyaret esnasında, Murat Yapıcı ve teşkilatları karşısında gören Yapıcı ailesi duygulu anlar yaşadı. Oğlu Murat Yapıcı'ya başarılar dilerken, Murat Yapıcı,"Biz oğlumuzu vatana ve millete hayırlı işler yapması için yetiştirdik. Umuyoruz ki 12 Haziran tarihinde yapılacak milletvekili seçimlerinde MHP Bolu'da büyük bir başarıya imza atacaktır" dedi. Yapılan duaların ardından ailesinin hayır duasını alan Murat Yapıcı ve diğer milletvekili adayları ile parti teşkilatı üyeleri seçim çalışmasına devam etti. MHP milletvekili adayı murat yapıcı Karacasu gezisinde termal otelde çarpıcı konulara değindi. Yapıcı “  ülkenin uçurumun kenarına sürüklendiğini ve ülkenin bölünmesinin an meselesi olduğunu gördüm. bu nedenle 30 yıldır hizmet verdiğim doktorluk mesleğimden istifa ettim. Sağlık sektöründe vermiş olduğum hizmetleri bundan böyle ülkenin bir bütün ve beraberlik içinde yaşaması için vereceğim.”dedi.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.