Ülkemizin aydınlık geleceğini hep birlikte karşılayacağız

Ülkemizin aydınlık geleceğini hep birlikte karşılayacağız

AK Parti Seçim Bürolarının açılışlarına devam ediyor. Son olarak Tepecik Mahallesi ve Çaydurt’ta vatandaşın yoğun ilgisi eşliğinde seçim bürolarının açılışları gerçekleştirildi. Seçim...

AK Parti Seçim Bürolarının açılışlarına devam ediyor. Son olarak Tepecik Mahallesi ve Çaydurt’ta vatandaşın yoğun ilgisi eşliğinde seçim bürolarının açılışları gerçekleştirildi. Seçim bürolarının açılışlarından sonra esnaf ve vatandaşı ziyaret eden adaylara vatandaşlardan da destek geldi.

 

Seçim Bürosu açılışında ‘12 Haziran’da AK Parti’nin zaferini yani bu halkın zaferini birlikte kutlayacağız’ diyen İl Başkanı Ömer Sayın CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’na göndermeler de bulundu. Sayın “Sadece ziyaret ederek değil seçim bürolarımızla da tüm Bolu’yu fethediyoruz. Merkez ve bütün ilçe ve beldelerimizde seçim bürolarımız bütün vatandaşımıza ulaştı. Önümüzdeki iki haftayı da çok iyi bir şekilde değerlendirdikten sonra 12 Haziran’da AK Parti’nin zaferini yani bu halkın zaferini birlikte kutlayacağız. Ben şimdiden Bolu’da tekrar üç milletvekilini de alacağımızı, Türkiye’de de Cumhuriyet tarihinde ilk defa bir partinin tek başına arka arkaya iktidara geleceğini müjdeliyorum.”dedi.

 

Bu millet CHP’nin yakasına yapışmasına izin vermeyecek

 

Sayın; “Kılıçdaroğlu, “çiftçi kardeşlerim bana oy vermezseniz iki elim yakanızdadır” diyordu. İşte CHP zihniyeti budur. Kendileri olmazsa, kendi tarafında olmazlarsa milletin yakasına yapışmaya çalışır ama unuttuğu bir şey var. Bu zihniyeti uyguladıkları günler çok geride kaldı. Artık onların milletin yakasına yapışacağı günler değil CHP zihniyetinden çektiği sıkıntılar nedeniyle, bu milletin onların yakasına yapışacağı günler çoktan geldi. Bu milletin yakasına yapışanların çoğu şuanda Silivride. Gitsinler oradaki insanların yakasına yapışsınlar. Artık halkın iktidarı var Bu AK Parti, bu millet artık hiçbir zaman CHP’nin vatandaşın yakasına yapışmasına asla izin vermeyecek. Artık Halk var artık AK Parti var iktidarda” şeklinde konuştu.

 

“Biz laf üretmiyor, icraat üretiyoruz”

AK Parti Bolu Milletvekili ve Milletvekili Adayı Fatih Metin ise “Bolu’nun her beldesine hizmetimizi götürerek halkımızla kucaklaştık. Biz şu mikrofonumuzu aldığımız her yerde vatandaşımıza laf üretmiyoruz. İcraatlarımızı anlatıyor yaptıklarımızı ve yapacaklarımızı anlatıyoruz. İnşallah 12 Haziran’dan sonra da vatandaşımızın karşısına icraatla çıkmaya devam edeceğiz” dedi.

 

“Gece-gündüz demeden çalışıyoruz”

 

Son olarak AK Parti Milletvekili Adayı Ali Ercoşkun’da bir konuşma yaptı. Konuşmasında gece gündüz çalıştıklarını yorulduklarını fakat Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’ın Müslüman coğrafyadaki lider olarak kabul edildiğini ve vatandaşın teveccühünü gördüklerinde yorgunluklarının geçtiğini belirtti. Ercoşkun konuşmasında “Genel Başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan önderliğinde çıktığımız bu yolda 12 Haziran seçimlerine az bir süre kala seçim bürosu açılışlarında birlikteyiz. Uzun bir dönemdir sizlerle beraber AK Partimize gönül veren Sayın Genel Başkanımıza gönül veren yoldaşlarımızla birlikte çalışıyoruz. 2 dönemdir tek başına iktidar olan AK Parti’mizin 3.dönem iktidarı için el ele, omuz omuza çalışmalarımızı ortaya koyuyoruz. Yoruluyoruz fakat ülkemizin bölgede ve dünyada sözü geçen bir hale gelmesi, Genel Başkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın Müslüman coğrafyada lider olarak kabul edilmesi, bu yorgunluklarımızı alıyor. 12 Haziran gecesi AK Parti’nin yeniden iktidarı ile bütün yorgunluklarımızı unutacağız ve ülkemizin aydınlık geleceğini hep birlikte karşılayacağız” dedi.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.