Ültimatom verir gibi konuştu##hb_manset.gif

Ültimatom verir gibi konuştu##hb_manset.gif

Ak Parti’nin yeni Bolu İl yönetim kurulu üyeleri eski nikâh salonunda düzenlenen bir toplantıyla Bolu Kamuoyuna tanıtıldı. Toplantıda konuşan AK Parti Bolu il başkanı Ömer Sayın milleti aptal yerine koyanların artık...

Ak Parti’nin yeni Bolu İl yönetim kurulu üyeleri eski nikâh salonunda düzenlenen bir toplantıyla Bolu Kamuoyuna tanıtıldı. Toplantıda konuşan AK Parti Bolu il başkanı Ömer Sayın milleti aptal yerine koyanların artık akıllarını başlarına almalarının zamanının geldiğini söyleyerek; “Kimse bu aziz milletin geçmişte yaşananları unuttuğunu sanmasın. Bu millet Türkçe okunan ezanları, gümüş yüzük taktığı için peygamber ocağı ordumuzdan atılanları, kardeşin kardeşi vurduğu kanlı meydanları, başörtüsü taktığı için okuluna alınmayan gözü yaşlı bacıları, unutmadı.”dedi.

 

Ak Parti Bolu İl Yönetimi eski nikâh salonunda düzenlenen bir etkinlikle Bolu kamuoyuna tanıtıldı. Toplantının açılış konuşmasını yapan AK Parti Bolu il başkanı Ömer Sayın Yeni il başkanının atanabilmesi için genel merkezin yaklaşık bir ay süren çalışmaları sonucunda İl başkanlığı görevinin 22.Şubat Tarihi itibariyle kendisine tevdi edildiğini söyleyerek; “O tarihten sonra eski yönetim kurulu üyelerimiz, yeni bir yönetim kadrosunun oluşturulabilmesi için istifa etmişlerdir. Yaklaşık 20 Günden beri devam eden gayretlerimiz sonunda,  40 kişilik asil ve 40 kişilik yedek listesi oluşturup, geçtiğimiz hafta sonu genel merkezimize sunulmuş ve onaylanmıştır. Yeni yönetim kurulumuzu oluştururken, AK Partimizin Toplumun bütün kesimlerini kucakladığı gibi bizlerde, tüm Bolumuzu kucaklayan bir yönetim kurmaya gayret ettik.” Dedi.

 

Ülkenin her sorununa el attık

 

Yeni yönetim kurulunda, partilerine gönül ve emek veren bütün siyaset emektarlarını bir araya getirmeye ve o deneyimli kadroyu daha da güçlendirmek amacıyla daha önce siyasette yer almayan ancak, heyecanı ve yeteneği olan genç insanlarla bütünleştirmeye çalıştıklarını vurgulayan Sayın; “88 Yıl önce Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve arkadaşlarının kurduğu ve anayasasında demokratik ve laik olduğu değişmez maddeler olarak yer alan Cumhuriyetimiz Ak Parti iktidarına kadar ne demokrat ne laik nede cumhurun egemen olduğu bir Türkiye hiçbir zaman olamamıştır.1950’de başlayan halk hareketinin önü 1960 ihtilaliyle kesilmiş bu hareketin liderleri darağacına çıkarılmıştır…1970’li yıllar ise, kardeşin kardeşe kırdırıldığı 5000 den fazla genç vatan evladının bir hiç uğrunda yok olup gittiği yıllar olmuş ve 1980 ihtilaline zemin hazırlanmıştır. İkinci bin yılın son on yılı ise siyasi ve ekonomik krizlerin adeta harman olduğu yıllar olmuştur.” Dedi. Umutların tükenmeye yüz tuttuğu bir dönemde R.Tayyip Erdoğan liderliğindeki bir avuç Anadolu insanının kurduğu Ak Parti’nin koyu ve sinsi karanlıkları yararak tükenen umutları yeniden yeşerttiğini söyleyen Ömer Sayın; “ Ülke adeta küllerinden yeniden doğmuştur.8 yıllık iktidar döneminde ülkenin her sorununa el atan Ak Parti İktidarı insanımıza insanca yaşayabilecek bir zemin hazırlamıştır. Dün bu ülkeyi ve aziz milletimizi aç ve yoksul bırakan, inancını ve insan onurunu yok sayan siyasi partilerin günümüzdeki temsilcileri yalanlarla, iftiralarla Ak Parti’nin önünü kesmeye çalışmaktadır. Aslında önü kesilmek istenen Ak Parti iktidarı değil, milletin iktidarıdır... Çünkü Ak Parti hareketi halkın kendisidir, kendi iktidarıdır.”dedi.

 

Geçmişte yaşananları kimse unutmadı

 

Yıllarca bu milleti aptal yerine koyanların artık akıllarını başlarına almalarının zamanının geldiğini de sözlerine ekleyen Sayın sözlerini şu şekilde tamamladı; “ Kimse bu aziz milletin geçmişte yaşananları unuttuğunu sanmasın. Bu millet Türkçe okunan ezanları, gümüş yüzük taktığı için peygamber ocağı ordumuzdan atılanları, kardeşin kardeşi vurduğu kanlı meydanları unutmadı. Bu millet başörtüsü taktığı için okuluna alınmayan gözü yaşlı bacıları, akşam zengin yatıp sabah fakir kalkanları, şehit yavrusunun yüreğini dağladığı gözü yaşlı anaları, çöplüklerden ekmek arayan vatandaşlarımızı unutmadı.12 Haziran seçimleri Ak Partinin halk iktidarının yeniden tescilleneceği seçimler olacaktır.

 

Yeni yönetim kurulunda kimler var?

 

Ömer SAYIN, Metin SOYGÜR, Sezai KAHRAMAN, Nurettin DOĞANAY, İsmail GEZGİN,  Fatih YAZICI, Aydın AKBAYRAK, Kazım KONAK, Bülent OTURAK, Mustafa AYDOĞAN, Eşref ZEFTCİ, Hasan KANCA, Murat DEMİREL, Sedat TARAKCIOĞLU, Sezai ÇAVDAR, Atilla ÇELİKPENÇE, Sinan GÜLEN, Mustafa DİKMEN, Emine ERDAL, Ercan ALBAYRAK, Mustafa FEDAKAR, Yaşar YÜCEER, Mehmet ÖZTÜRK, Cemalettin TUT, Talip ÖZCAN, Hüseyin AKIN, Tuncay ATLIKAN, Ramazan UZAR, Hayrettin KILIÇARSLAN, Arzu ÖZDOĞAN, Emin ABAY,  Zerrin KIŞLAK, Ayşe BOZACI, Aysel ELÇİN, Asuman BAKANAKOĞLU, Seyhan BILTIR, Kamil ÖZKAN, Mehmet İKA, Necati ÖZMEN, İsmail ERKAN…

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.