Aşk ilişkilerinde manipülasyon ustası bu 3 burca dikkat edin! Sizi yıllarca kandırabilecek o burçlar…

Aşk ilişkilerinde manipülasyon ustası bu 3 burca dikkat edin! Sizi yıllarca kandırabilecek o burçlar…

Aşk karşı konulmaz bir duygu olarak insan hayatında hiç beklenmedik zamanlarda ortaya çıkabilir. Ancak bazı burçlar vardır ki partnerini kandırmak konusunda adeta ustadır. İşte aşık olduğuna hemen inanmamanız gereken 3 burç ve detaylar…

Aşk, insanlara özgü ve hiç beklenmedik bir zamanda ve hiç beklenmedik bir kişiye karşı ortaya çıkabilen bir duygu. İnsanlar yüzyıllardır bu duygunun önünü ardını araştırmış olsa da hala tam olarak açıklanamayan aşk duygusu, beklenmedik zamanlarda ortaya çıkabiliyor olsa da kimi insanlar bu konuda usta bir manipülatör olabilir. Bazı burçlar, aşık gibi görünme konusunda ustalaşıp, belki de yıllarca karşısındakini kandırabilir.

Aşık olduğunuz ve size aşık olduğunu düşündüğünüz kişinin burcu bu ilişkideki tek belirleyici etken olmayacaktır. Ancak bazı burçlarda aşk ilişkilerindeki manipülasyon becerisinin öne çıkması, bu tür romantik ilişkilerde bir sabıka dosyası gibi insanın önüne çıkabilir! Bazı burçlar aşk ilişkisinde olsalar bile karşısındaki kişiyi kandırmaktan hiç çekinmez. Bu 3 burçla aşk yaşayacaksanız bir kez daha düşünün. İşte detaylar…

YENGEÇ

Aşk konusunda usta bir manipülatöre dönüşen ve karşısındaki kişiyi kandırmaktan hiç çekinmeyen burçlar konusunda ilk sırada Yengeç yer alır. Genellikle duygusal ve dinlemeyi seven yönleri ile öne çıkan Yengeç burçları, ağlayan gözlerinin ardında büyük bir sinsilik ile başka şeyler düşünme konusunda ustadır. Bu nedenle Yengeç burcu insanla aşk yaşarken dikkatli olmalısınız.

AKREP

Aşk ilişkisinde ne söylediğinden çok ne yaptığı önemli olan burçlardan biri de Akrep burçlarıdır. Akrep burcu insanlar çok ama çok zor aşık olur ve bu süreçte karşısındaki kişilere her zaman dünyanın en büyük aşığıymış gibi rol yapabilir. Akrep ne istediğini bildiği gibi ne istemediğini de çok iyi bilir. Bu nedenle Akrep ile yaşadığınız aşk ilişkisinde de dikkatli olmalısınız.

TERAZİ

Aşk ilişkilerinde manipülasyon yeteneği ile öne çıkanlardan biri de Terazi burçlarıdır. Sevecen, iyi kalpli ve kötü düşüncüler barındırmayan yanıyla bilinen Terazi burçları, aşk ilişkisini çok aşık olduğu için değil, elindeki en iyi alternatif bu olduğu ve sakin bir hayat sürmeyi sevdiği için bu ilişkide kalmaya devam ediyor olabilir.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.