Bu burçların ağzından çıkan sözlere o kadar da güvenmeyin! Dürüstlükte sabıkalı 3 burç ortaya çıktı

Bu burçların ağzından çıkan sözlere o kadar da güvenmeyin! Dürüstlükte sabıkalı 3 burç ortaya çıktı

Dürüstlük temeline oturtulmamış ilişkiler genellikle tarafların en az birine zarar verir. Ancak bazı burçlar dürüstlük konusunda fazlasıyla sabıkalıdır. İşte sözüne pek güven olmayacak o burçlar ve detaylar…

İnsan ilişkilerinin türü ne olursa olsun dürüstlük, bu ilişkilerin ayakta kalabilmesi için en önemli kriterlerden biridir. İster romantik bir aşk ilişkisi olsun, ister sıradan bir arkadaşlık ilişkisi, ister güçlü bir dostluk veya aile ilişkisi olsun. Dürüstlük temelinde olmayan ilişkilerin ömrü genelde kısa olur ve bu durum genelde taraflardan en az birine zarar verir. Dürüstlük ilişkilerde bu kadar önemliyken, bazı burçlar bu konudaki sabıkaları ile ön plana çıkar.

Bazı burçlar vardır ki onlarla takılmak bir yana dursun, kimileri onlarla aynı ortamda bile bulunmayı istemez. Zira söz konusu burçlar genellikle kolayca yalan söyleyebilen, sinsi ve kindar burçlardır. Bu nedenle de bu burçlara sahip insanlara genellikle biraz uzak durulur. Elbette insanların karakterlerini belirleyen tek unsur burçlar değildir ancak bu burçların bu kötü şöhreti, onları ilişkilerde doğrudan şüpheli konumuna düşürebilir. İşte o burçlar ve detaylar…

SİNSİLİK USTASI YENGEÇ

Yengeç burçları genellikle duygusal yapılarıyla ön plandadır. Konulara mantık açısından çok duygusal açıdan yaklaşan Yengeç burçları dinlemekten çok konuşmayı sever. Çoğu zaman çok konuştukları için eleştirilen Yengeç burçları, aynı zamanda en sinsi burç olarak bilinir. Bu nedenle Yengeç burçlarını dinlerken sözlerine dikkat kesilmelisiniz. Zira bir yerlerde bir şeyler yanlış telaffuz ediliyor olabilir!

AKREP CANI YANARSA SOKAR

Dürüstlük konusunda çok sabıkalı olmasa da Akrep burçları da fazlasıyla sinsidir. Zira bulundukları her ortamda konuşmaktan çok ortamı tartmayı ve dinlemeyi seven Akrep burçları, adeta nabza göre şerbet verme ustasıdır. Bu nedenle Akrep burçlarından tavsiye alırken dikkatli olmalısınız. Ayrıca bir Akrep burcunun canını farkında olarak veya olmadan yaktıysanız geçmiş olsun. Zira Akrep sizi sokacağı en doğru günü beklemeye başlamıştır.

BAŞAK TİTİZ TİTİZ KANDIRIR

Herkesin titizlik konusunda ilk sırada bildiği Başak burçları sadece yaşantılarında düzenli ve titiz değildir. Başak burçları aynı zamanda söylediklerini iletme konusunda da titiz davranarak ne söyleyeceğini en az iki kez düşünür ve öyle konuşur. Başına hiçbir şekilde bela almak istemeyen bir Başak burcunun ağzından o istemediği sürece doğru bilgiyi alamazsınız.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.