IQ seviyesiyle sınırları zorlayan en zeki burçlar belli oldu! Dahiler hep bu burçlardan çıkıyor! Astrolojinin en zeki burçları…

IQ seviyesiyle sınırları zorlayan en zeki burçlar belli oldu! Dahiler hep bu burçlardan çıkıyor! Astrolojinin en zeki burçları…

Gözlerine baktığınızda zeka ışıltısını hemen fark edeceğiniz astrolojinin en zeki burçları belli oldu. Pratik zekaları, yüksek IQ’ları ve her sözleri zeka dolu olan burçların ortak özelliği ise dikkat çekiyor. İşte en zeki o burçlar…

Geçmişten günümüze burçlar insanlar tarafından merak edilen ve yakından takip edilen bir kavram olmuştur. Bazı burçların insanlar üzerinden belirli ortak özelliklere sahip olduğunun görülmesi de burçlara olan ilgiyi bir hayli artırmıştır.

Gözlerine baktığınızda zeka kıvılcımını hemen görebileceğiniz o burçları hayatınızın her anında yanınızda isteyeceksiniz. Karmaşık durumlar karşısında pratik çözüm önerileri sunmaları ve her sözlerinde zeka belirtisi göstermeleri sayesinde her ortamda öne çıkıyorlar.

KOVA BURCU

Farklı düşünce yapıları ve özgün fikirleri ile her zaman ön planda olan kova burçları, en zeki burçlar arasında da listenin ilk sıralarında kendine yer buluyor. Dengeli, uyumlu ve yaratıcı özellikleriyle kendini belli olan kova burcu, pratik çözümler ve gizemli yapılarıyla da zekaları her zaman en çok konuşulan özellikleri arasında yer alıyor.

BAŞAK BURCU

En titiz ve detaycı burçlar arasında gösterilen başak burcu, disiplinli yapısı ve titiz çalışmasıyla yakın çevresi tarafından tanınmaktadır. İsteyerek girdiği hemen her işte genelde başarılı olan başak burcu, zekalarıyla da çevresindeki insanları etkilemeyi başarmaktadır. Özgün fikirleri ve birçok konuda becerili olmaları sayesinde başak burcunun en zeki burçlar arasında yer aldığı görülüyor.

OĞLAK BURCU

Hem akıllı hem de disiplinli bir burç olan oğlak burçları, özellikle kariyer hedeflerine ulaşmak için yoğun şekilde çalışmaktadır. Zekasıyla iş bitirici özellikleri de öne çıkan oğlak burçları bu tür özellikleriyle birçok işte yönetici kadrolarında bulunurlar.

YAY BURCU

Zihinsel güçleri, sezgileri ve yaratıcı – pratik zekaları ile her durum karşısında yüksek bir zeka belirtisi göstermektedir. Yay burcu oldukça geniş bir ilgi alanı olması ve çok yönlü kişiliği sayesinde her zaman takdir toplamayı da başarmaktadır. Yay burçlarını bu özelliği nedeniyle kandırmak da bir hayli zordur.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.