Karşısındakinin kalbini kıran en düşüncesiz burçlar ortaya çıktı!

Karşısındakinin kalbini kıran en düşüncesiz burçlar ortaya çıktı!

İnsan ilişkilerinde düşünceli davranmak, ilişkilerin uzun soluklu ve sağlıklı olabilmesi için çok önemlidir. Ancak bazı burçlar, karşısında kim olursa olsun bazen düşüncesiz davranarak kalp kırabiliyor.

İnsan ilişkileri, iletişim temellidir ve her insan başka insanlarla iletişim kurmaya mecbur şekilde yaşar. En ufak bir ihtiyacın giderilmesinde bile, minimum düzeyde de olsa insan, başka insanlara muhtaçtır. Bu nedenle de insanlar, yazılı bir kural olmasa da düşünceli davranarak bu iletişimlerin ve ilişkilerin sağlıklı kurulmasını sağlayabilir. Ancak bazı burçlar buna hiç aldırış etmeden, düşüncesiz davranarak çok kırıcı olabiliyor.

Burçların doğuştan getirdiği bazı özellikler, insanların kişiliğinin belirlenmesinde ve karakter özelliklerinin oluşmasında etkili olabiliyor. Bu özellikler, özellikle insan iletişimi temelli olduğunda, ortaya çok farklı çeşitte karakterler çıkabiliyor. Bu özellikler burçlar dışında çevre, aile, arkadaş ortamı gibi birçok faktör ile şekilleniyor ve neticede bazı burçlar, düşüncesiz halleriyle ön planda kalabiliyor. Birileri ile iletişim halindeyken düşüncesiz davranabilen burçlar da ortaya çıktı. İşte detaylar…

BALIK

t25-kalp-kirmada-profesyonel-315.webp

Genellikle içe kapanık halleriyle bilinen Balık burçları, çok konuşmayı sevmez. Ancak Balık burçları kendilerini rahat hissettikleri ortamlarda, yakın arkadaş çevrelerinde sazı eline aldığı zaman etrafındakilere karşı çok kırıcı olabilir. Pek konuşmayan ancak konuştuğu zaman da çok kırıcı olabilen Balık burçları, üstelik bu düşüncesizliklerinin normal olduğunu düşünür.

ASLAN

İnsanlar arasında egolarıyla ve bencil tavırlarıyla nam salmış olan Aslan burçları, bulundukları ortamda hep kendilerinin ön planda olmasını ister. Başkaları konuşurken onları pek dinlemeyen, konuşma sırasının kendisine gelmesini bile beklemeyen Aslan burçları, bu olumsuz taraflarıyla bulundukları çoğu ortamda eleştirilere de maruz kalır. Ancak Aslan burçları bu eleştirilere de kulak asmaz.

YENGEÇ

Bazı yönleri ile Balık burcuna benzeyen Yengeç burçları, insan ilişkilerinde düşüncesizlik söz konusu olduğunda da Balık burcuna çok benzer şekilde hareket edebilir. Yengeç burçları, karşısındaki kişinin ne kadar alınıp kırılacağını hiç umursamadan ağzına geleni söyleyebilir. Ancak bu durum her iki taraf için de sorunlara neden olabilir.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.