Mantık mı, duygular mı? Bu burçlar duygularını silip atarak hep mantığı seçiyor!

Mantık mı, duygular mı? Bu burçlar duygularını silip atarak hep mantığı seçiyor!

Yüzyıllardır insanlar kendi içlerinde, yalnız kaldıklarında mantık ve duyguları arasında seçim yapmak zorunda kalıyor. Yol ayrımlarına geldiğinde tercihini mantıktan yana kullanan, duygularını saklamayı başaran burçlar da belli oldu.

İnsanlar çeşitli sosyal ilişkilerde, kariyerlerinde, aşk hayatlarında, aile ilişkilerinde ve günlük yaşantılarında sık sık seçimler yapmak durumunda kalabiliyor. Bu noktada insanların karşısına zaman zaman bir yol ayrımı çıkabiliyor ve burada insanların doğru kararı vermesi gerekiyor. Bu kararın doğruluğu ise kişiden kişiye değişebiliyor.

Yol ayrımlarında kimileri için mutluluk odaklı kararlar doğru karar olurken, kimileri için ise sonucunda mutsuzluk olsa bile mantıklı seçim yapmak doğru karar olabiliyor. Kararsız kalınan zamanlarda kalbinin yerine beyninin sözlerini dinleyen kişiler de genellikle aynı burçtan insanlar çıkıyor. Zira bu burçlar, doğuştan gelen mantıklı yanları ile dikkat çekerken, bu tavırlarını ve özelliklerini tercihlerine de yansıtıyor. İşte duygularını bir kenara bırakarak mantığıyla hareket eden o burçlar ve detaylar…

OĞLAK

1200x627-3-temmuz-hangi-burc-oluyor-3-temmuz-burcu-ozellikleri-yukseleni-ve-yorumu-1628081945326-1684925968.jpg

Oğlak, burçlar dünyasının en çalışkan ve azimli burçlarından biri olarak biliniyor. Bu alanda zirvede yer alan Oğlak burçları, çalışkan oldukları kadar da mantıklı adımlar atmaları ile biliniyor. İşlerinde olduğu gibi ilişkilerinde de mantık ağırlıklı hareket eden Oğlak burçları, konu ne kadar hassas olursa olsun mantıkları ile hareket etmeyi başarıyor.

BOĞA

Tıpkı Oğlak burcu gibi inatçı bir tarafı olan Boğa burçları, kimi zamanlarda bu inatları nedeniyle çok mantıksız karar veriyor olsalar da onlar da duygularının önüne hemen hemen her zaman mantıklarını koyabiliyor. Kararlarını mantık çerçevesinde veren Boğa burçları, sonunda mutsuzluk olduğunu bilse bile kararından dönmüyor.

AKREP

Duygularını yoğun şekilde yaşıyor olsa bile Akrep burçları için öncelik her zaman mantıklı davranmaktır. Analiz yetenekleri ile bilinen ve karşısındaki kişileri sürekli olarak düşünüp tartan Akrep burçları, karşılarına çıkan yol ayrımlarında kendisi adına en faydalı olanı seçme konusunda ustalaşmış burçlardır. Akrep burçları, kendi yararlarına veya ortam şartlarına göre en yararlı olan seçeneği bulup yoluna devam ediyor.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.