Yeni başarılar bizleri bekliyor##hb_manset.gif

Yeni başarılar bizleri bekliyor##hb_manset.gif

Ak Parti Bolu milletvekili adayları ile eski Bolu milletvekilleri il başkanı Ömer Sayın’la birlikte basın mensuplarının karşısına çıkarak 12 Haziran genel seçimleri öncesinde birlik ve beraberlik görüntüsü...

Ak Parti Bolu milletvekili adayları ile eski Bolu milletvekilleri il başkanı Ömer Sayın’la birlikte basın mensuplarının karşısına çıkarak 12 Haziran genel seçimleri öncesinde birlik ve beraberlik görüntüsü verdiler. Partilerinin halkın içinden gelen insanların kurduğu bir parti olduğunu söyleyen AKP Bolu il başkanı Ömer Sayın “ Bolumuzda 3.defa 3’te 3 yapmak için elimizden gelen her türlü çabayı göstereceğimizin bilinmesini istiyorum” şeklinde konuştu.

 

Ak Parti Bolu il başkanı Ömer Sayın Adalet ve Kalkınma Partisinde mevkilerin önemli olmadığını önemli olanın hizmet olgusu olduğunu söyledi. Partilerinin 8,5 yıldır yaptığı hizmetlerin 1923 yılından bu yana hükümetlerin ortaya koyduğu hizmetlerden daha fazla olduğunu söyleyen Sayın;”Partimiz kimsesizlerin kimi, sahipsizlerin sahipsizi olmuştur.8,5 yıla bakıldığında ortaya çıkan tablonun büyük bir başarı olduğunu söylemek gerekir.12 Haziran genel seçimleri sonrasında son 8,5 yıldan beri görev yapan iki arkadaşımız yerlerini yeni arkadaşlara bırakacaklar. Yeni arkadaşlarımızda Milletvekilliği görevini çok güzel bir şekilde yerine getirecekler. Partimiz halkın içinden gelen insanların kurduğu bir partidir. Bolumuzda 3.defa 3’te 3 yapmak için elimizden gelen her türlü çabayı göstereceğimizin bilinmesini istiyorum” şeklinde konuştu.

Toplantıda konuşan eski Bolu milletvekili Metin Yılmaz Bolu’da en uzun dönem milletvekilliği yapan iki isimden biri olarak tarihe geçtiklerini söyleyerek; “2002 yılından bu yana başlayan yolculuğumuz tüm hızıyla sürüyor. Ben evimi hiçbir zaman Bolu’dan taşımadım. Bu bir görev değişikliktir. Yeni arkadaşlarıma başarılar diliyorum.8,5 yıldan bu yana edindiğim tecrübe ve bilgiler ışığında yine bolu için çalışmaya devam edeceğim” biçiminde konuştu.

 

Seçimlerde omuz omuza çalışacağız

 

Daha sonra konuşan Eski Bolu milletvekillerinden Yüksel Coşkunyürek “Bizim yola çıkış gayemiz ve siyasetten muradımız insanımızı yüceltmek, ülkemizi kalkındırmak, devletimizi güçlendirmek ve ecdadımızın aşkla, irfanla faziletle mayalayarak kurduğu bu topraklarda var olan medeniyet düşüncesine hizmet etmekten ibarettir. İnsanlarımızın kamı tok, sağlıklı, eğitimli, huzurlu olması, insanca yaşayabileceği bir hayat standardına kavuşturulması, yarınından emin, devletine, birbirlerine ve kendilerine güvenen bireyler haline getirilmesi çabamızın esas gayesi ve siyasetteki varlık sebebimizdir. Sevgi, kardeşlik ve dostluk duygularını artırmak, birlik ve beraberliği kuvvetlendirerek daha çok demokrasi daha çok kalkınma gerçekleştirmek ve milletin sofrasındaki ekmeği büyütmek ana gayemizdir.3 Kasım 2002'de bu millet uçurumun kenarından dönmüş, dış politikada, ekonomide, hukukta, eğitimde, sağlıkta toplum hayatının her kademesinde artık dibe vurmuş bir yönetim anlayışına, yönetemeyen demokrasiye, çürümeye, yozlaşmaya, çaresizliğe, beceriksizliğe, yolsuzluğa ve yoksulluğa, adam sendeciliğe dur demiş ve bütün bunları çözmek, Türkiye'yi ayağa kaldırmak için AK Partimizi tek başına iktidar yapmıştır. Adalet, Kalkınma, Huzur, Barış Güven, İstikrar isteyen bize güvenen aziz milletimize layık olabilmek için çalıştık ve milletimize mahcup olmadık. Ülkemizi o kâbus dolu günlerden çekip aldık, siyasete işlerlik ve güven, ekonomiye ferahlama, devlete barış ve milletimizin de pek çok derdine çözüm getirdik.24. dönemde Bolumuzu temsil edecek milletvekili adaylarımız partimiz tarafından açıklandı. Bolu AK Parti Milletvekili Adaylarımız Ali Ercoşkun, Fehmi Küpçü ve Fatih Metin olarak belirlenmiştir. Adaylarımızı canı yürekten kutluyorum ve başarılar diliyorum. Allah yardımcıları olsun. Bu seçimlerde onlarla omuz omuza çalışacak ve en yüksek oy oranına ulaşmak ve yine Bolu'da 3-0 yapmak için elimizden gelen gayreti göstereceğiz.”şeklinde konuştu.

 

Elimizi attığımız her konuda başarı yakaladık

 

Coşkunyürek’ten sonra konuşan AK Parti Bolu milletvekili adayı Fehmi Küpçü Ak Partinin bir gönül hareketi olduğunu vurgulayarak; “Ekonomiden sağlığa kadar elimizi attığımız birçok konuda büyük bir başarı yakaladık. Bu bir görev değişimi ya da dönüşümü değil büyük bir birliğin ve beraberliğin yaşanmasıdır. Diğer partilerde böyle bir beraberlik ne yazık ki yaşanmamaktadır.”dedi.

 

Tek başına iktidar olacağız

 

Ak Parti Bolu Milletvekili birinci sıra adayı Ali Ercoşkun ise 2002 yılında çıktıkları yola şu anda salonda bulunan partililerle çıktıklarını söyleyerek;”En başından beri her zaman beraber olduk. Bolu teşkilatının sergilediği bu birlik görüntüsü her partiye kolay kolay nasip olmaz. 12 Haziran genel seçimlerinde yeniden 3-0 yapmak ve tek başına iktidara gelmek için varımızı yoğumuzu ortaya koyacağız” diye konuştu.

 

Başarı halkamıza yenilerini ekleyeceğiz

 

Son olarak konuşan AK Parti Bolu milletvekili adayı Fatih Metin ise söylenmesi gereken her şeyin söylendiğini söyleyerek; “Gerek aday olarak gösterilmeyen arkadaşlarımız gerekse de aday olarak gösterilen arkadaşlarımızın konuşması bizleri çok duygulandırdı.Bu birlik ve beraberlik ruhu içersinde hareket ederek 12 Haziran genel seçimlerinde bolu’da yeniden 3-0 yapmayı arzuluyoruz.İleriki günlerde açıklayacağımız projelerle hedeflerimiz daha da net olarak görülecektir” dedi.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.