Yeni Türkiye’yi kurmak için hazırız

Yeni Türkiye’yi kurmak için hazırız

Saadet Partisi 2011 genel seçimleri öncesindeki milletvekili aday adaylarını düzenlediği etkinlikle tanıttı. Saadet Partisi Bolu İl Teşkilatı, aday adaylarının tanıtıldığı toplantıda buluştu. Düzenlenen toplantıya...

Saadet Partisi 2011 genel seçimleri öncesindeki milletvekili aday adaylarını düzenlediği etkinlikle tanıttı.

Saadet Partisi Bolu İl Teşkilatı, aday adaylarının tanıtıldığı toplantıda buluştu. Düzenlenen toplantıya çok sayıda partili katıldı. Toplantıda bir konuşma yapan Saadet Partisi Bolu İl Başkanı Mehmet Koyuncu, “Bu seçimde milletimiz Milli Görüşe oy vererek, Saadet Partisi’ni iktidara taşıyacak” dedi. 12 Haziran 2011 tarihinde yapılacak Milletvekili Genel Seçiminin çok önemli bir seçim olduğunu söyleyen Koyuncu; “Çünkü bu seçim, tarihimizin en kritik döneminde yapılmaktadır. Zira; Ahlaki ve manevi değerlerimiz tahrip edilmektedir.  Milli birlik ve bütünlüğümüz tehdit altındadır. Ülkemiz ekonomik açıdan dışa bağımlı hale getirilmiştir. Ülke kaynaklarımızın büyük bir bölümü yabancıların denetimine geçmiştir. Bankacılık sektörünün % 60’ı yabancıların eline geçmiştir.  Menkul Kıymetler Borsasında yabancıların payı % 70’in üzerindedir.  Milli gelirimizin önemli bir bölümü, yabancı şirketler tarafından faiz ve kâr olarak yurt dışına aktarılmaktadır.  Ekonomimiz rakamsal olarak büyürken, halkımız yoksullaşmakta ve ülkemiz geriye gitmektedir. Dünyanın 17. ekonomisine sahip olmamıza rağmen, gelirimizin önemli bir kısmına yabancılar ortak edildiğinden, gelişme düzeyi açısından ülkemiz 83. sıradadır. Bu seçimde milletimiz, ya kendi inancı ve düşüncesi olan Milli Görüşe oy verecek, Saadet Partisi’ni iktidara taşıyarak “Yeniden Büyük Türkiye’nin” inşasını başlatacaktır.”dedi.

“Milletimiz Gerçek Demokrasi İstiyor!

Seçmenlerin ellerini vicdanlarına koyarak oy vermeleri durumunda tercihlerini Türkiye’yi hak ve Adalete göre yönetecek ve Türkiye’yi “Yeniden Büyük Türkiye” haline getirecek olan Saadet Parti’sinden yana kullanacağından emin olduğunu da sözlerine ekleyen Koyuncu;  “Milletimiz Gerçek Demokrasi İstiyor! Halktan oy alındığı ve egemen yabancı güçlerin istek ve iradesine göre idare edildiği bir ülkede rejim demokrasi değildir. Demokrasi halkın kendi idarecilerini kendi irade ve rızasına göre yöneticilerine ülkeyi yönetme yetkisini geçici olarak devrettiği, yöneticilerin eylemlerini ve tasarruflarını denetlediği ve milli iradeyi dikkate almayan yöneticileri azlettiği bir rejimi ifade eder. Halktan oy alıp dış güçlerden emir alan yöneticilerin yönetime hile ve yalanla taşındığı bir ülkede rejim “demokrasi” değil; halkın irade ve oylarını istismar etmektir. Saadet Partisi iktidarında Türkiye, temel insan hak ve özgürlüklerin tam anlamıyla korunduğu ve nimet-külfetin adil paylaşıldığı “Yaşanabilir bir Ülke” olacaktır. “Yeniden Büyük Türkiye” inşa edilecektir. Türkiye’nin öncülüğünde adil “ Yeni Bir Dünya” kurulacaktır” diye konuştu.

Saadet Partisinin aday adayları şu isimlerden oluştu.

1-Hayrettin AYTAR                            Serbest Muhasebeci

2-İsmail YILDIRIM                            Memur Emeklisi

3-Kadir BİÇER                                  Üniversite Mezunu

4-Muhammed YEKREK                     Üniversite Mezunu

5-Osman ÖZKAYA                           Memur Emeklisi

6-Yakup ALACA                               Memur Emeklisi

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.