Yılda iki faturanız bedavaya geliyor!

Yılda iki faturanız bedavaya geliyor!

Aylık faturanız 850 TL ve üzerinde ise yılda iki elektrik faturanız bedavaya gelebiliyor. Coren Elektrik ile mümkün olan bu hizmet Gerede’de yetkili acente olan Acar Elektronik tarafından veriliyor.   Coren Elektrik Gerede...

Aylık faturanız 850 TL ve üzerinde ise yılda iki elektrik faturanız bedavaya gelebiliyor. Coren Elektrik ile mümkün olan bu hizmet Gerede’de yetkili acente olan Acar Elektronik tarafından veriliyor.

 

Coren Elektrik Gerede yetkili acentesi Ömür Acar, nasıl yılda iki faturanın bedavaya geldiğine ilişkin verdiği bilgide, “Elektrik piyasasında faaliyet gösteren elektrik santralleri enerjilerini ya toptan satış şirketlerine satarlar ya da sanal bir elektrik havuzuna aktarırlar. COREN Elektrik serbest tüketici müşterilerine sattığı elektriği hem bu havuzdan temin eder, hem de elektrik üreticileriyle doğrudan alım anlaşmaları yaparak elektrik tedarik eder.

COREN Elektrik'in teknik kadrosu havuz fiyatlarındaki dalgalanmaları ve değişiklikleri yakından takip ederek bu fiyatların gelecekteki seyrine göre pozisyon alır. Bunun yanında COREN Elektrik, santrallere elektrik piyasasında danışmanlık hizmetleri sunmaktadır. Bu hizmetimiz aracılığıyla elektrik santralleriyle yakın ilişkiler kuran COREN Elektrik, müşterilerine sattığı elektriği daha ucuz koşullarda tedarik etmektedir.

Bu sistemde müşterilerimiz açısından değişen tek şey, elektrik faturasını düzenleyen firmanın başka bir firma olmasıdır. Bunun haricinde müşterimizin kullandığı elektriğin kalitesinde veya elektrik tesisat sistemlerinde herhangi bir değişiklik meydana gelmez.”ifadelerine yer verdi.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.