Yollardaki çukurları yalanlarla dolduramazsınız

Yollardaki çukurları yalanlarla dolduramazsınız

Seçim çalışmalarını İzzet Baysal Mahallesi’nde sürdüren CHP Bolu Milletvekili Adayı Mehtap Özcan Mısırlıoğlu, vatandaşların şikâyetlerini dinleyerek, 9 yıldır tek başına iktidar olan partinin yaptıklarının...

Seçim çalışmalarını İzzet Baysal Mahallesi’nde sürdüren CHP Bolu Milletvekili Adayı Mehtap Özcan Mısırlıoğlu, vatandaşların şikâyetlerini dinleyerek, 9 yıldır tek başına iktidar olan partinin yaptıklarının ortada olduğunu ve son sözün sandıkta söyleneceğini belirtti.

 

İzzet Baysal Mahallesi sakinlerinin tam destek verdikleri CHP’nin genç adayı Mehtap Özcan Mısırlıoğlu, iki dönemdir 3 iktidar partisi vekiliyle temsil edilen Bolu’nun AKP’ye verdiği destekle aldığı hizmetin arasında dağlar kadar fark olduğunu ifade etti. İzzet Baysal Mahallesi sakinleri işsizlik hayat pahallılığı gibi önemli sorunlarla boğuştuklarını bunun yanında belediyeden yeterli hizmeti alamadıklarını söyleyerek, mevcut iktidara sandıkta en güzel cevabı vereceklerini belirtti. Mehtap Özcan Mısırlıoğlu, Akp’nin en çok övündüğü ve reklâmını yaptığı ‘yol’ yapımında bile Bolu’da sınıfta kaldığını kaydederek, “Yapılanlar ortada. Halkımız her şeyi görüyor. Bu iktidarın en çok övündüğü yol hizmetlerinden bile Bolu yeterli payı alamamıştır. 4 sene boyunca susan oturan, sesini çıkartmaktan aciz insanları Bolu’nun temsilcisi olarak meclise göndermesi Bolu’nun kaderi olamaz. İstanbul Ankara arasında eşsiz doğaya sahip bir şehir olacaksınız, fakat hükümetin en fazla övündüğü hizmetten bile yararlanamayacaksınız. İşte Bolu’nun gerçeği bu. Bakın İzzet Baysal Mahallesi’nde bile yolların hali içler acısı. Yollardaki bu çukurları yalanlarla dolduramaz, yolları çılgın vaatlerinizle düzeltemezsiniz. Vatandaşımız artık her şeyi görüyor. CHP’nin projelerini iyi anladı. İnsanca yaşamak, imkânlardan eşit seviyede yararlanmak istiyor. Emeklimiz, işsiz gençlerimiz, işçimiz, çiftçimiz, sosyal devleti kuracak olan CHP iktidarını bekliyor. İnşallah 13 Haziran sabahı vatandaşlarımızın çilesi CHP iktidarı ile sona erecek” ifadelerini kullandı.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.