“Yukarı çarşının bereketi 12 Haziran’a yansıyacak”

“Yukarı çarşının bereketi 12 Haziran’a yansıyacak”

Ak Parti, esnaf ve vatandaş ziyaretlerine tüm hızıyla devam ediyor. İlçe ziyaretlerini Gerede ile tamamladıktan sonra merkezde de çalışmalarını yoğunlaştıran İl teşkilatına, Yukarı çarşı esnafı ve alışveriş...

Ak Parti, esnaf ve vatandaş ziyaretlerine tüm hızıyla devam ediyor. İlçe ziyaretlerini Gerede ile tamamladıktan sonra merkezde de çalışmalarını yoğunlaştıran İl teşkilatına, Yukarı çarşı esnafı ve alışveriş yapan vatandaşlar destek sözü geldi.

Ak Parti Milletvekili Adayları Ali Ercoşkun, Fatih Metin, Merkez İlçe Başkanı Erol Özak, ve il teşkilatının katılımı ile gerçekleştirilen Yukarı çarşı esnaf ziyaretlerinde, esnaf ve vatandaş 12 Haziran’da gerekli desteği vereceklerini belirtti. Alışveriş yapan yaşlı bir kadın Milletvekili adayları Ali Ercoşkun ve Fatih Metin’in önünü keserek “Sizlerden allah razı olsun. Biz iki hükümet zamanında ekmek yedik. Birincisi Turgut Özal zamanında ikincisi de Recep Tayyip Erdoğan zamanındadır. Allah bin kere razı olsun hepinizden. Kendinizi çok iyi tanıtın bazıları televizyona çıkıyor şunu vereceğim şunu yapacağım diyor. Ak Parti zaten çiftçiye buzağı, inek parası veriyor, buğday ekiyor parasını veriyor. Vatandaş için gereken neyse yapıyor. Bu hükümetin nasıl olur da kıymeti bilinmez” şeklinde konuştu. Yaşlı kadının bu konuşmalarını duyan vatandaşlar ve partililer bu sözler sonrasında kadını uzun süre alkışladı.

“Bu Hükümet’in kıymetini bilin”

Milletvekili adayı Ali Ercoşkun bütün adaylar ve teşkilatları ile birlikte çalışmalara başlayalı 24 gün geçtiğini ve Bolu’da tam bir tur yaptıklarını belirtti. Ercoşkun, vatandaşların Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’a yoğun bir sevgisinin olduğunu belirterek Ak Parti’nin 8 buçuk yılda ki çalışmalarının karşılığını 12 Haziran’da alacaklarını söyledi. Ercoşkun “Yaklaşık 24 günden beri Bolu’da tüm ilçeleriyle beraber tüm milletvekili adaylarımızla birlikte bir tam turu tamamlamış bulunmaktayız. Cumartesi günü Gerede’de üç milletvekili adayımız ve mevcut milletvekilimiz Yüksel Coşkunyürek’in de katılımı ile muhteşem bir gezi gerçekleştirdik. Bu muhteşem gezi, geçirmiş olduğumuz 24 günün bütün yorgunluğunu üzerimizden aldı. Biz çok çalışılarak başarıya ulaşılacağını biliyoruz ve Cenab-ı Allah da çalışana veririm diyor. Bizde bu çok çalışmanın karşılığını 12 Haziran’da alacağımızı biliyoruz. Tabi burada geçtiğimiz süreçte de devamlı halkın içinde olmamız, bütün ilçeleri, köyleri ve beldeleriyle beraber halkın içinden çıkan insanlar olarak halkla beraber olmamızın müthiş bir avantajını yaşıyoruz. Bu gün burada yukarı çarşıda Milletvekili arkadaşımız Fatih Metin ile beraber tüm teşkilatımızın katılımıyla Bolu’muzun en önemli değerlerinden biri olan Yukarı çarşımızda bu bütünleşmeyi hep birlikte gördük. Biz her zaman şunu söylüyoruz, Bizim hedefimiz, bir önceki seçimden aldığımız oy oranından daha fazlasını almak. Bütün siyasi partiler de kendilerini ifade edecekler ve vatandaş takdirini kullanacak. Bunun dışında bir gayemiz söz konusu değildir. Ben Yukarı çarşıda ki bu bereketin 12 Haziran’da da sandığa yansıyacağını görüyor ve mutlu oluyorum. Dolayısıyla inşallah Türkiye’nin 2023 Vizyonundan bu birlik ve beraberliğin, bu istikrarın Bolu’da da nasibini alabilmesi için bizim çok kuvvetli bir şekilde meclise gitmesi lazım. Bolu halkının da bu desteğini görmek bizleri mutlu ediyor.” Şeklinde konuştu.

“Muhalefeti tekrar doğru siyasete ve doğru üsluba davet ediyorum”

Ercoşkun; “Yukarı çarşı hepimizin bildiği gibi Bolu’nun alışveriş merkezidir. Bu nedenle bütün seçimlerde de seçimin nabzını veren bir bölgedir. Bugünkü gezimiz çok verimli geçti. Bugün Yukarı çarşıdan aldığımız seçim nabzı da bu güne kadar ilçelerimiz, köylerimiz ve şehir merkezinin diğer bölgelerindeki gibi olumlu. İnşallah biz bu olumlu havayı 12 Hazirana kadar taşıyıp, bunlara karşılık olarak hizmetimizi vatandaşımıza layık olmak adına yapacağız. Son dönem içerisinde muhalefet hem genel hem de yerelde ne yazık ki yıllarca muhalefette kalmanın sıkıntısını yaşamakta. Ve bu sıkıntıyı da dışarı yansıtırken çok ağır ve yanlış bir üslup kullanmaktadır ve en önemlisi de vatandaşımızı çok yanlış bilgilendirmekte, iftira atmakta ve yalan söylemektedir. Dolayısıyla muhalefetimizin bu siyaset tarzını şiddetle kınadığımızı bir kez daha ifade etmek istiyorum. Biz iktidar partisi olarak mutlaka eleştirilecek tarafımız vardır ama netice itibari ile doğru olanları da ifade etmek herkesin görevi ve sorumluluğudur. Ben muhalefeti bu sorumluluğa davet ediyorum. Biraz önce alışveriş yapan bir teyzemiz bana ‘benim okumam yazmam yok ama benim gözüm görüyor ve kulağım duyuyor. Dolayısıyla biz her şeyin farkındayız’ şeklinde konuştu ve dualarını eksik etmediğini belirtti. Bu farkındalıkla Ak Parti’nin bu farkını sandığa yansıtacaklarını ifade ediyor. Ben bu duygu ve düşüncelerle muhalefeti tekrar doğru siyasete ve doğru üsluba davet ediyorum” dedi.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.