Zengin SMS ile işi bitirmesin

Zengin SMS ile işi bitirmesin

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Faruk Çelik, dünyada açlıkla mücadele eden, yoksullukla iç içe olan ülkeler olduğunu belirterek, ''Açılan kampanyalara tüm vatandaşlarımızın,...

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Faruk Çelik, dünyada açlıkla mücadele eden, yoksullukla iç içe olan ülkeler olduğunu belirterek, ''Açılan kampanyalara tüm vatandaşlarımızın, özellikle varlıklı insanlarımızın yalnızca SMS ile değil, çok daha duyarlılıkla katkı sağlayacağı inancı içerisindeyim'' dedi.
     Ailesi ile birlikte Abant Tabiat Parkı'nda 2 gün tatil yapan Çelik, otelden ayrılırken basın mensuplarının sorularını yanıtladı. Abant'ın, Türkiye'nin cennet köşelerinden biri olduğunu ifade eden Çelik, ''Gerek yerli gerekse yabancı turizme açılması konusunda daha fazla çalışılması gerektiğine inanıyorum. Kısa süre içerisinde bunlar tamamlanır ve burası dünya turizmine hizmet verir'' biçiminde konuştu. Ramazan ayının rahmet ve bereket ayı olduğuna dikkati çeken Çelik,''Varlıklı insanların yoksulları hatırlama ayı olarak kültürümüzde, inancımızda önemli bir yeri olan ayların sultanı bu ay içerisinde öne çıkan önemli konular var. Dünyada açlıkla mücadele eden, yoksullukla iç içe olan ülkeler var. Özellikle Afrika ülkelerinde yaşanan bu dramın, yaşanan açlık konusunda ülke insanı her zaman bu hadise karşısında duyarlı olmuştur. Açılan kampanyalara tüm vatandaşlarımızın özellikle varlıklı insanlarımızın yalnızca SMS ile değil, çok daha duyarlılıkla katkı sağlayacağı inancı içerisindeyim. Başkalarının ölümü, başka insanların ölümü bize tarih boyunca huzur vermemiştir. Onun için millet olarak üzerimize düşeni yapacağımız inancı içindeyim. Bütün milletimizin İslam âleminin Ramazan ayını kutluyorum. Huzur içerisinde, sağlık içerisinde Ramazan Bayramına ulaşmalarını temenni ediyorum.'' Diye konuştu.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.